Чим живе столична влада і навіщо воно нам?

11.08.2017 | Новини | перегляди:

Серпень традиційно приспав активність народних депутатів – Верховна Рада пішла на заслужений відпочинок. Президент, тим часом, не спить. Попереду його чекає спекотна осінь, коли треба буде знову доводити, хто у домі господар.
Позиції «господаря» серйозно хитаються. Американський дядечко Данальд Трамп не дарма нагадав про втручання України у президентські вибори в США. І тут багатьох дивує те, що Петро Порошенко зволікає з «символічними жертвами». Принаймні, посла Україні у Вашингтоні пана Чалого логічно було б відкликати на новий «відповідальний» пост.
Проте українська хитрість полягає у тому, щоб до останнього удавати, ніби нічого серйозного не відбувається. Так, до речі, вважали усі його попередники. Але, навіть одіозний «попередник» Янукович мав в свій час більше простору для політичного маневру, у порівнянні з ситуацією, в яку загнав себе Петро Олексійович.
Зовнішні гравці розмовляють з Україною мовою ультиматумів. Основні рішення, на яких наполягав МВФ, так і не були прийняті в цілому. Оглядачі вважають, що земельне питання все таки не знайде підтримки в залі. А от пенсійної та медичної реформи нам, все ж таки, не минути. З депутатами ведеться активна «робота». І восени ніхто не здивується, якщо потрібні голоси дадуть не лише різноманітні «вільні радикали» без чіткої політичної позиції, але й радикали Ляшка.
Окрім цього, продовжується тліючий конфлікт між БПП та НФ, намагається демонструвати активність НАБУ (на яку президент не має реального впливу), тріщіть по швах солідарність між Президентом і Прем’єром.
На цьому тижні, пану Гройсману так і не вдалося відстояти позиції «ефективного польського менеджера», керівника «Укрзалізниці» пана Балчуна. «УЗ» повернулася під контроль Мінінфраструктури. А Балчун, не погано підзаробивши (офіційна зарплатня у нього була близько 18 тис. дол. США), повертається додому. Але наскільки довго святкуватиме перемогу Міністр Володимир Омелян? Людина амбіційна, яка, як кажуть, не відмовилася би взагалі очолити Уряд. Тільки хто ж йому дозволить?
На якість пасажирських перевезень для наших громадян перестановки на чолі «УЗ» не вплинуть ніяк. Головний корупційний пиріг наші керманичі не можуть поділити власне в галузі вантажних перевезень.
А от Міністр соціальної політики України Андрій Рева порадив нам, українцям, менше їсти. Ну хіба можна витрачати 50% доходів на харчування? Неподобство! А як же тоді віддавати 70% на комуналку? Не вистачає нам ще свідомості і патріотизму!
В принципі, поки у серпні відпочивають депутати, можна перевести подих і волинянам. Невдовзі почнеться саме цікаве – битва за медичну реформу, боротьба за розподіл останніх коштів у кінці року, та… й будь-які сюрпризи, які нам приготують київські політичні кондитери.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини