Чиновники домовилися переглянути кошторис та повернути дітей ОТГ у художню школу

26.02.2020 | Новини | перегляди:

Митарства 43-х дітей сіл району, які навчаються на художньому відділенні  Устилузької школи мистецтв, а в реальності у Володимир-Волинській художній школі, є сподівання, що  завершилися. Причиною виникнення на рівному місці неприємної  ситуації, заручниками якої стали діти,  виявилося непорозуміння між чиновниками, один з яких подав кошторис витрат, у якому сума була вищою, інший  мовчки не погоджувався з цим .

Цьому намагалися покласти край очільники ОТГ району Віктор Поліщук, В’ячеслав Католик, Ігор Пальонка, Сергій Панасевич, в.о. голови районної ради Алла Мельник, керівник апарату райдержадміністрації Сергій Романюк з одного боку  та начальник  Володимир-Волинського міського відділу культури і туризму Роман Віслобоков, директор художньої школи Адам Михалик з іншого.  Арбітрами між ними стали батьки, які втомилися шукати вихід з ситуації.

Початок розмови не віщував досягнення жодного консенсусу у проблемі, оскільки голови ОТГ навідріз не погоджувалися з підвищенням плати за послуги художньої школи.  В актах виконаних робіт, надісланих Романом Віслобоковим до Устилузької міської ради, в супереч бюджетного законодавства з’явилася додаткова графа за вартість поточного ремонту приміщення художньої школи, яка перебуває на балансі  Володимир-Волинської міської ради. Крім того, плата за січень у півтора рази перевищувала плату за грудень.

Прикро,  що за цифрами, які за словами Віслобокова, «не мають  душі»,  чиновники міста  та району забули про головне – дітей, які  майже два місяці мерзли у холодному приміщенні.

У ході спілкування  прозвучало декілька пропозицій: відремонтувати кімнату у районному будинку культури для продовження занять з художньої майстерності, придбати необхідне обладнання; переглянути  договір на оплату  послуг художньої школи та привести його у відповідність з Бюджетним кодексом.  Окрім цього, дійшли згоди підняти батьківську плату за навчання до рівня міської.

Батьки категорично виступили проти навчання дітей у районному будинку культури та звернулися до чиновників з вимогою знайти порозуміння, припинити маніпулювати цифрами та повернути дітей у те середовище, в якому вони навчалися до січня.   

Насамкінець було вирішено: не затягуючи в часі, переглянути договір про співпрацю, узгодити кошторис видатків, та з 1 березня продовжити навчання у стінах художньої школи.  

Залишається сподіватися, що слова посадовців не розійдуться з ділом, і вони знайдуть порозуміння. У першу чегу заради дітей.

 

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини