День цивільної оборони у ЗОШ №1

28.04.2016 | Новини | перегляди:

Днями у Володимир-Волинській ЗОШ №1 відбувся День цивільної оборони. Для цього був ретельно спланований та підготовлений комплекс заходів. Перед першим уроком провели загальношкільну лінійку, присвячену відкриттю Дня цивільної оборони. Протягом дня відбувалися цікаві та пізнавальні заходи.

Для учнів 1-4 класів було проведено конкурс малюнків «Юний рятівник», а 5-11 класи після отримання інформації відпрацьовували дії у надзвичайних ситуаціях. Учитель «Захисту Вітчизни» капітан запасу Олег Апасеєв розповів учням 10 та 11 класів про міжнародний тероризм, після чого активно обговорили найцікавіші моменти. Також старшокласники переглянули документальний фільм про види зброї і про те, як діяти при її виявленні.

На п’ятому уроці учні та працівники школи почули тривожний сигнал. Це означало, що потрібно швидко покинути приміщення. Діти організовано, під керівництвом учителів вийшли на вулицю, на майданчик. Там 9-класники продемонстрували, як потрібно діяти на забрудненій хімічними речовинами території. Вони надавали першу медичну допомогу потерпілому: одягали протигаз, накладали спіральну пов’язку на ліктьовий суглоб при пораненні руки та евакуювали на ношах.

Цього дня у школу прибули і вогнеборці на машині на чолі з майором МНС Олегом Іовенком та старшим лейтенантом Русланом Прокопчуком. Дітям розповіли про основні причини та жахливі наслідки пожеж, які стаються через людську недбалість та необережність, показали пожежно-рятувальний автомобіль, рятувальне оснащення та спорядження. Школярам нагадали, як діяти і куди звертатися у випадку виникнення пожежі чи іншої непередбачуваної ситуації, правила користування електричними та газовими приладами.

Учні запевнили, що після зустрічі з рятувальниками ще ретельніше дотримуватимуться важливих правил, адже зрозуміли, що їхня безпека часто залежить від них самих. Такі цікаві та пізнавальні заходи, на думку школярів, – найкращий спосіб навчитися правильно діяти у надзвичайних ситуаціях.

 

 
випадково