Депутат Максим Климюк порушив питання повернення Володимиру історичної назви

12.12.2019 | Новини | перегляди:

Рік тому на засіданні громадської ради при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради депутат  – голова молодіжної ради Максим Климюк  звернувся підтримати рішення молоді  повернути історичну назву місту – Володимир. На той час він, опираючись на історичні факти, пропонував створити робочу групу на чолі з міським головою Петром Саганюком.

Ці пропозиції підтримала Громадська рада міста та направила своє рішення міському голові. Однак очолювати  робочу групу  було доручено першому заступнику міського голови Ярославу Матвійчуку.

Нещодавно в соціальних мережах володимирчани вкотре підняли цю тему. Зважаючи на певний резонанс, депутат Максим Климюк на сесії 12 грудня воктре порушив дане питання, адресуючи  його першому заступнику Ярославу Матвійчуку.  

Як наголосив Клим’юк, пройшов рік часу і питання не зрушилося з місця. «Чому не виконано рішення ради з молодіжної політики та громадської ради? Чому робоча група жодного разу не збиралася?» – звернувся депутат до першого заступника Ярослава Матвійчука.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини