Депутат Сергій Барщевський: «Під час прийняття рішення депутатів ввели в оману»

11.12.2019 | Новини | перегляди:

На завтрашній сесії Володимир-Волинської міської ради  розглядатиметься проект рішення, автором якого є депутат  Сергій Барщевський Про визнання таким, що втратило
чинність рішення міської ради”

Наріжним каменем даного документу  є виключення з переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону  нерухоме майно, нежитлове приміщення (двоповерхове приміщення колишньої школи) загальною площею 853,9 кв. м по вул. Драгоманова,11.

Цю ідею Сергій Барщевський виношував відразу ж після минулої сесії, на якій голосував «проти» рішення  пустити з молотка даний об’єкт. Задля привернення уваги громадськості, особисто склав та зареєстрував електронну петицію «Збереження пам’ятки архітектури місцевого значення( колишня червона перша школа),  яка віднайшла неабияку підтримку небайдужих громадян Володимира-Волинського. Як наголошує Сергій Барщевський, відразу ж після реєстрації електронної петиції, комунальна служба міста привела до порядку територію будівлі, позакривали повибивані вікна бляхою. А до того часу руки не доходили.

-На попередній сесії під час прийняття рішення  депутатів ввели в оману, наголосивши на тому, що відсутній земельний поділ. Тобто ділянка в межах  40 сот, що  під приміщенням колишньої школи, не поділена.  Крім цього, наголошували на тому, що  ремонт будівлі для міського бюджету непідйомний.  Ще у  2007 році там планувалося  розмістити адміністративне приміщення міської ради. Виготовили ПКД, на що з міського бюджету витрачено 8 000 гривень. Однак далі розмов справа не пішла.  Пізніше, у 2016 прийнято рішення про виділення 150 тисяч гривень на ПКД під художню школу.  І це стало для керівництва міста згодом неактуальним. А тим часом з приміщення вирізали  опалення, вивезли труби та усе  те, що можна продати. Всередині будівлі збиралися наркомани, навіть був момент, коли  його підпалили. Якби, починаючи з 2014 року у бюджеті міста передбачалося хоча б по мільйону гривень на підтримку пам’ятки архітектури, починаючи з ремонту даху, сьогодні ми б мали прекрасне приміщення.  Сподіваюся, на цій сесії, як і на земельній депутатській комісії, депутати відповідально поставляться до розгляду важливого для громади міста рішення.

Стартова ціна продажу 6 мільйонів гривень. І навіть якби будівлю пустили з молотка, понесені на ПКД затрати ніхто бюджету не повертатиме.  

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини