Депутати на сесії проголосували за виділення 500 тисяч гривень на ремонт даху Володимир-Волинського райвідділу поліції

20.03.2021 | Новини | перегляди:

500 тисяч гривень виділили депутати міськради на ремонт даху однієї з будівель Володимир-Волинського районного відділу поліції.

Начальник Володимир-Волинського районного відділу поліції Василь Майданюк на сесії міськарди звернувся до депутатів щодо виділення коштів на ремонт даху будівлі, побудовної у 1937 році. За його словами, минулого року там замінили вікна, на які Нацполіцією було виділено 300 тисяч, щоб поліцейські та відвідувачі могли перебувати у зручних умовах. Наразі потребує ремонту дах.

Щоб повністю його відремонутувати, потрібно понад 2 мільйони гривень, правоохоронці просять у громади частину коштів.

Депутат міської ради Олег Тимосевич виступив проти такого рішення, оскільки вважає, що згідно закону, кошти громади мають йти лише на комунальну власність. У своєму виступі він також зазначив, що місто й так надає підтримку правоохоронцям. Так, кілька років тому владою було виділено 500 тисяч на ІТТ, понад мільйон на камери та понад сто тисяч на їх обслуговування.

Міський голова Ігор Пальонка, зауважив, що юридично не заборонено розподіляти дані кошти, і додав, що їх можна взяти з вільних залишків або з перевиконання бюджету, і попросив підтримати поліцейських.

Більшістю депутатів рішення було прийнято.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини