Депутати підготували звернення до відповідних органів та уряду щодо безпідставних відключень споживачів громади від газопостачання

19.03.2021 | Новини | перегляди:

У зв’язку з непоодинокими випадками відключення споживачів від газопостачання у Володимирі-Волинському, на сесії міськради, яка відбулася 19 березня, депутат від політичної сили “За майбутнє” Андрій ГНАТЮК підготував звернення до антимонопольного комітету України, нардепа Ігоря Гузя, прокуратури Волинської області, прем’єр-міністра України, вжити невідкладних заходів щодо вирішення ситуації, пов’язаної з підставним відключенням побутових споживачів від постачання газу, заборонити операторам відключення і притягнути винних до відповідальності.

Міський голова Ігор ПАЛЬОНКА зазначив, що ніколи ще за часи незалежної України не трапялося подібних випадків, тим більше в опалювальний період.

Варто зауважити, чинним законодавством на період карантину або обмежувальних заходів, пов’язаним із захворюванням на коронавірус, забороняється припинення або зупинення надання житлово-комунальних послуг у разі їх неоплати, або оплати не повному обсязі.

Депутат від фракції “Самопоміч” Олег ТИМОСЕВИЧ запропонував запросити представників філії АТ “Волиньгаз” та обговорити з ними усі питання, оскільки є сумніви, що у Києві одразу відреагують.

Депутати підтримали звернення Андрія Гнатюка.

Нагадаємо: кричуща ситуація з відключенням газопостачання, нібито через витік газу, тапилася з учасником бойових дій в Афганістані, інвалідом війни Василем Медведєвим. Про це йшлося у матеріалі У Володимирі працівник “Волиньгазу” застосував силу до учасника бойових дій через те, що той намагався не дати перекрити газ у своєму будинку

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини