Депутати Володимир-Волинської райради стали на захист Зарічанської ОТГ

07.02.2020 | Новини | перегляди:

Після того, як жителі Зарічанської ОТГ випробували  власні шляхи збереження громади  від приєднання до Володимира-Волинського, депутат районної ради Вікторія Середа ініцювала позачергову сесію Володимир-Волинської районної ради.  На порядку денному було єдине питання: звернення депутатів райради до Президента, Кабінету міністрів, Міністерства розвитку громад та територій України, Волинської облдержадміністрації щодо збереження Зарічанської ОТГ як окремої адміністративної одиниці.

Повна зала засідань райради довела, що подальша доля ОТГ не є байдужою ні для районних обранців, ні для жителів  громади.  Крім того, на сесію завітали очільники трьох громад – Устилузької, Зимнівської та Зарічанської. Вікторія Середа  ознайомила з інформацією щодо приєднання Заріччя до Володимира, викликавши  хвилю обурень серед районних депутатів.

Як наголосив депутат Роман Гук, донедавна дітей із району міська влада Володимира мало не виштовхувала за плечі з дитячих садочків, шкіл естетичного виховання  та навчальних закладів.  Про яку повагу до себе ця  влада очікує тепер? В’ячеслав Цибах порадив внести зміни в текст звернення, щоб не просити, а вимагати від президента та виконавчої влади прислухатися до пропозицій Зарічанської громади.

Депутат райради Василь Люлька був здивований тим, що на доленосній сесії немає ні депутата Верховної Ради Ігоря Гузя, ні його помічника, жодного представника від міської влади Володимира-Волинського.

До обговорення долучився депутат Павло Карпюк, котрий наголосив, що  не можна людей «перегинати через коліна».

-Де на момент утворення Зарічанської ОТГ були представники міської влади Володимира, якщо вона мала бажання доєднати цю громаду до міста? Хто з них хоча б раз побував на Заріччі та розповів про ті переваги, преференції, які люди отримають  у випадку їх приєднання до Володимира-Волинського? Нічого подібного не було. Ні зустрічей, ні перемовин. А зараз місто  виступає ініціатором приєднання та   насильницьким методом хоче приєднати Зарічанську ОТГ.  І не тільки Заріччя, а й Льотниче й Островік – прилеглі до міста села. Решта віддалених сіл міську владу не цікавить. Як і не цікавить позиція Зарічанської ОТГ. Якби було навпаки, на позачергову  сесію хтось таки прибув би, – зауважив він.

Звернення підтримано й направлено адерсатам. Далі буде.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини