Депутати Володимирської міської ради вживають заходів з метою відновлення роботи фракції “Сила і Честь”

18.10.2023 | Новини

Переглядів: 370

16 жовтня 2023 року на позачерговій сесії Володимирської міської ради   міський голова Ігор Пальонка повідомив про вихід депутатів міської ради  Тетяни Ващук, В’ячеслава Петрука та Антоніни Лук’янюк зі складу  фракції “Сила і честь”.

За інформацією прес-служби Волинського обласного осередку Політичної партії «Сила і Честь», цей вимушений крок, продиктований особливостями діючого Регламенту Володимирської міськради та відповідно до рекомендацій Секретаріату Політичної партії “Сила і Честь”. Його мета – бажання якнайшвидше створити нову фракцію “Сила і Честь” і виключити можливість впливу на її роботу нинішнього керівника фракції депутата міської ради Сергія Коби, який не повернувся зі службового відрядження з‑за кордону.

Депутати, які прийняли таке рішення, “вийшли із фракції за власним бажанням, тому що пан Сергій Коба відмовився добровільно написати заяву про відмову від керівництва фракцією, а згаданий регламент міськради не передбачає у цьому випадку зміну керівництва фракції”.

Депутати додали, що принципово підтримують та будуть реалізовувати Програму Партії та дотримуватися Статуту Політичної Партії “Сила і честь”, тому прийняли рішення припинити виконання обов’язків членів фракції – допоки у Володимирській міськраді не буде створено нову фракцію “Сила і Честь” з новим керівництвом. Вони засуджують як ганебний, непатріотичний вчинок Сергія Коби, який, схоже, вирішив сховатися від війни за кордоном і це – на фоні тих втрат наших однопартійців, які загинули, захищаючи Україну від російського агресора.

У своєму коментарі керівник Волинського обласного осередку Політичної партії «Сила і Честь» Віктор Галан-Влащук, зокрема пояснив, що Сергій Коба “навідріз відмовився виходити з фракції, а також складати депутатські повноваження, тому питання про вихід депутатів із фракції було вимушеним і технічним – щоб очистити ряди політичної сили… А такі організаційні та кадрові пропозиції Секретаріат Партії запропонував нашому осередку  для якнайшвидшого відновлення роботи фракції у Володимирській міськраді“.

У Секретаріаті Політичної Партії повідомили, що готується рішення про припинення членства в партії Сергія Коби на підставі пункту 3.7 Статуту, а саме: виключення з Партії “за дії, несумісні з її Статутом або програмними документами, а також за дії, що дискредитують Партію та чинять шкоду”, а також за невиконання обов’язків члена Партії відповідно до п. 3.12 Статуту про “участь у роботі обласних, місцевих організацій та первинних осередків Партії, керівних органів Партії, до яких його було обрано”.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини