Державна субвенція – піар Гузя і марнотратство влади

30.07.2021 | Новини | перегляди:

Інформацію про кошти державної субвенції, які згідно урядового документу виділено на Волинь,  на своїй офіційній сторінці у фейсбуці повідомив народний депутат України Ігор Гузь та «БУГ»  Додаткові 10 млн грн на розвиток регіону Прибужжя за сприяння нардепа: розповіли, на що підуть кошти.

Про перший транш державної субвенції видання знайомило читачів у попередніх дописах Скільки ще громада буде платити за піар Гузя? та Що ще приготувала для володимирчан нова влада: невже кожному чиновнику придбає фотоапарат?, що викликало шквал критики та негативу не лише у бік влади, а й видання «Володимир Медіа».  Особливо від ботів у ФБ, яким згодом пообіцяли тепленькі місця  біля владних кабінетів.

Отже, якщо вірити пану Гузю, Володимир-Волинська громада має одержати   2 400 000 гривень, з яких 700 тисяч виділяється на капремонт скверу Поліської Січі. Якщо додати до цієї суми попередній транш в сумі 300 тисяч, ремонт скверу   вартуватиме один мільйон гривень?   

Ще  500 тисяч  гривень піде на капремонт скверу Героїв Майдану, про  реконструкцію якого видання висвітлювало у попередній статті  Піар-акція Ігоря Гузя – присвоєння собі заслуг минулої влади

Окрім цього, 630 тисяч гривень підуть на  ще одну головну передвиборчу  фішку нардепа –  придбання елементів дитячо-спортивних майданчиків у Володимирі-Волинському по вулиці Карбишева, вулиці Поліської Січі, вулиці Ганни Жешко, вулиці Князя Василька, 3 та біля клубу села Вощатин.  

 Ось тільки невідомо, кому це мають придбати спортивні тренажери за 60 тисяч? Їх одержувач, як вказано в інформації Гузя,  –  вулиця Просвіти, 49 – звичайний приватний сектор. Так хто ж таки стане щасливим власником цього майна? 

140 тисяч гривень виділено на придбання кондиціонерів для КП «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання», 120 000 – придбання програмного забезпечення для автоматизованої системи формування та ведення реєстру територіальної громади

І на завершення – сюрприз. З державного бюджету вдруге йде субвенція в розмірі  250 000 гривень  на  придбання та облаштування серверного обладнання для виконкому міськради. 

Виявляється,  200 тисяч гривень   на фото- відеоапаратуру для міської ради та 100 тисяч гривень на закупівлю оргтехніки для ТІЦу (туристично-інформаційного центру) таки бракнуло?  Тобто, двома траншами на виконкомівське начиння з державного бюджету надійшло 550 тисяч гривень?   

Якщо взяти за приклад  реконструкцію вуличного  освітлення села Ізов, на яку виділено в другому транші з державного бюджету  50 тисяч, то за кошти технічного оснащення виконкомівських працівників можна освітити пів району.  

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини