Для отримання статусу опорної лікарні у Володимирі найперше потрібно створити госпітальну раду

23.02.2021 | Новини | перегляди:

Минулого тижня відбулася зустріч міського голови Ігоря Пальонки, нардепа Ігоря Гузя та генеральної директорки КП “Володимир-Волинське ТМО” Тетяни Ващук із заступницею міністра МОЗ Іриною Садов’як, котра порадила, що потрібно зробити для того, аби медзаклад отримав статус опорної лікарні. Про це розповів очільник міста на брифінгу з журналістами.

Зокрема, вона запевнила, що міністерство має чітку позицію щодо пропорційного фінансування усіх лікарень України, незалежно від їхнього статусу.

“Ми надали захищені показники пакетів послуг НСЗУ і маємо великий шанс стати опорною лікарнею. Для цього треба також подати у кабмін план розвитку медзакладу на найближчі пять років. Та головне – створити якнайшвидше госпітальну раду. На сьогодні наша область чи не єдина в Україні, де її немає. Після чого вона клопотатиме перед Кабміном про присвоєння нашій лікарні статусу опорної. Все залежатиме від її рішення”, – зауважив Ігор Пальонка.

Залишається запитання: яким чином Володимир-Волинський медзаклад мав стати опорним з 1 січня 2021 року, як пообіцяв міністр МОЗу Степанов нашій делегації (нардеп Ігор Гузь, директор Володимир-Волинського ТМО Тетяна Ващук та заступник міського голови Ярослав Матвійчук), коли клопотання по цьому питанню здійснює госпітальна рада, яка й досі не створена в області? Що це було: передвиборчий піар, некомпетентність або нерозуміння ситуації міністра чи волинських представників? Залишається сподіватися, що лікарня Володимира-Волинського спільними зусиллями таки набуде обіцяного статусу.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини