До благодійної акції “Ми поруч” долучилися підприємці міста

03.04.2020 | Новини | перегляди:

Благодійна акція “Ми поруч”, ініціаторами якої є ГО “Реверс”, ВПЦ “3 полк” та СК “ГРІМ” знайшла підтримку в обличчі небайдужих людей міста. До неї долучились підприємці Андрій та Ірина Мохончуки, Оксана та Микола Малишеви (“Наш край”), а також Ігор і Олег Яручики “Грузинська пекарня”.

Безкоштовні продуктові пакети від підприємців волонтери доставляють малозахищеним верствам населення. Як розповідає один з ініціаторів акції Максим Клим’юк, кількість тих, хто звертається до них, зростає. На сьогодні вони обслуговують понад півсотні осіб. Окрім того, “Наш край” надав 5% соціальну знижку для усіх покупок.

Редакція газети “Слово правди” також підтримала благодійників, до замовлень та продуктових наборів дадається преса, щоб люди, не виходячи з дому отримували правдиву інформацію та мали можливість читати корисні статті місцевих журналістів.

Нагадаємо: у рамках акції “Ми поруч” пропонуються безкоштовні послуги доставки. Людина, яка не може самостійно вийти з дому, або літні особи, котрі, є найбільш вразливими до хвороби, і яким рекомендується не відвідувати заклади, де є скупчення людей, можуть зателефонувати за номером телефону 0633269910 і замовити продукти, ліки та інші засоби гігієни. Оплата згідно пред’явленого чеку.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини