Допомога для хворих дітей, про яку влада вперто мовчить

03.06.2020 | Новини | перегляди:

2 червня десятьом  онко та тяжкохворим діткам Володимира-Волинського згідно Програмі фінансової підтримки онкохворих дітей та дітей з тяжкими  захворюваннями, а також осіб до двадцяти трьох років  (включно) на території Володимир- Волинської територіальної громади на 2020 рік, розробленої депутатами міської ради Сергієм Барщевським та Максимом Климюком, виділено по 10 тисяч гривень на лікування.

Таке рішення прийнято на засіданні комісії виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради  з  надання державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та грошових допомог, передбачених міськими програмами соціального захисту населення.

Програма дієва та, як видно зі щомісячних позитивних рішень комісії, працює. Однак чиновники, які зобов’язані цей документ пропагувати та  нести у широкі маси, обрали позицію очікування та замовчування. Про Програму немає жодної інформації на сайті міської ради та ТМО. Хоча одним із пунктів чітко зазначено: «забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації, соціальних мережах, офіційної сторінки підприємств, управлінь, офіційного сайту виконавчого комітету питань профілактики, раннього виявлення та ефективного  лікування онкологічних захворювань».

Доказом пасивного ставлення влади міста до хворих дітей є  висвітлення інформації результатів засідання вищезгаданої комісії на офіційному сайті Володимир-Волинської міської, в якому жодним слово не вказується про виділення допомоги онко та тяжкохворим дітям за Програмою.

Видання намагалося відшукати Програму на сайті КП «Володимир-Волинське ТМО», проте й там немає жодної інформації. Прикро, бо вона є важливою для тієї категорії дітей, яка потребує лікування.

Нагадаємо: Програму фінансової підтримки відмовилися підтримати депутати Сергій Радкевич, Ярослав Жук, утримався Сергій Коба.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини