Допомогу на лікування з бюджету Володимира-Волинського отримали перші 5 важкохворих дітей

25.02.2020 | Новини | перегляди:

25 лютого на засіданні виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради виносився проект рішення «Про надання фінансової підтримки онкохворим дітям та дітям з тяжкими захворюваннями, а також особам до двадцяти трьох років (включно)».

Програма фінансової підтримки онкохворих дітей та дітей з тяжкими захворюваннями, авторами якої є депутати міської ради Максим Климюк та Сергій Барщевський, розпочала діяти з 1 січня нинішнього року. 

Як зазначає начальник управління соціального захисту Олександр Смикалюк, з початку року звернулося із заявами п’ятеро осіб, які надали документи для призначення разової виплати. У цей перелік увійшли діти з тяжкими захворюваннями, яким виділено по 10 тисяч гривень.

Для того аби отримати допомогу на лікування дітей з онкологічними та тяжкими захворюваннями, потрібно звернутися до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, написати заяву та додати відповідний перелік документів.

На разі жодній тяжкохворій дитині не відмовлено.  Програма розповсюджується винятково на дітей міста Володимира-Волинського.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини