Два світових рекорди Анатолія Бойка та створення музею-садиби для митця

17.04.2021 | Новини | перегляди:

Сьогодні, 17-го квітня, у Володимирі-Волинському культурно-мистецькому центрі відбулася реєстрація двох світових рекордів Заслуженого майстра народної творчості Анатолія БОЙКА – «Максимальна кількість отворів, просвердлених у шкаралупі гусячого яйця» та «Максимальна кількість отворів, просвердлених у шкаралупі курячого яйця».

33 346 отворів у шкаралупі курячого яйця діаметром 0,13 мм, та 52, 745 отворів діаметром 0,2 мм -гусячого було зроблено митцем.

Предстаниця Національного реєстру рекордів України Лана ВЄТРОВА зазначила, що ці унікальні витвори мистецтва є єдиними у світі екземплярами. До того рекрдосменом по отворах на курячому яйці (14 тисяч) був представник з Сербії. Однак володимирчанин побив цей рекорд. Для того, щоб підрахувати точну кількість отворів, знадобився тиждень часу.

– Важко уявити, який величезний об’єм роботи пророблений задля того створення такої краси, – зауважила пані Ветрова. – Користуючись нагодою, хочу повідомити про те, що Національний реєстр рекордів України готує клопотання до Міністерства культури та інформаційної політики України щодо відкриття музею-садиби Анатолія Бойка у Володимирі-Волинському, у якому будуть представлені усі його роботи.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу IMG_20210417_123959.jpg

Варто зазначити, найзаповітнішою мрією майстра, якою він поділився з виданням під час першоої реєстрації світового рекорду, є музей-садиба, у якій не лише будуть представлені усі роботи, а й у якій міг навчати своєї майстерності охочих. Також у своїй промові митець висловив побажання, щоб знайшлася людина, якій він міг би передати свій досвід.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу IMG_20210417_122117-scaled.jpg

На заході можна було придбати магніти із зображеннями робіт Анатолія Бойка. За виручені кошти він планує придбати матеріали для навчання дітей. Адже охочих навчитися майстерності є чимало.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу IMG_20210417_124009.jpg

Зі словами вітання та вдячності на заході виступив міський голова Ігор Пальонка, який запевнив, що влада усіляко допомагатиме і сприятиме розвитку таланту Анатолія Бойка, а також пообіцяв підтримку у створення музею-садиби.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу IMG_20210417_121906.jpg
 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини