Директору володимирського комунального підприємства оголошено підозру в розтраті 800 тисяч бюджетних коштів

28.01.2020 | Новини | перегляди:

Директору володимирського комунального підприємства оголошено підозру в розтраті 800 тисяч бюджетних коштів.

За процесуального керівництва прокуратури Волинської області слідчими Слідчого управління Головного управління Національної поліції в області  директору одного із комунальних підприємств Володимира-Волинського  повідомлено про підозру в розтраті більш як 800 тисяч гривень бюджетних коштів. Дана інформація розміщена на офіційному сайті прокуратури Волині. 
У процесі виготовлення проектно-кошторисної документації будівництва ІІІ черги полігону твердих відходів у Володимирі-Волинському посадовець, зловживаючи службовим становищем, включив у кошторис не передбачену проектом потребу закупівлі бульдозера за завищеною ціною і затвердив цей кошторис із внесеною до нього завідомо недостовірною інформацією.
Згодом, здійснюючи закупівлі для будівництва, директор підприємства закупив бульдозер, вартість якого становила 277 тис. грн, за ціною понад 1млн 120 тис. грн, розтративши в такий спосіб більш ніж 844 тис. грн.
Унаслідок безпідставного придбання техніки бюджету Володимир-Волинської міської ради завдано матеріальної шкоди в особливо великому розмірі.
Директору комунального підприємства повідомлено про підозру у службовому підробленні та розтраті чужого майна в особливо великих розмірах, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.
Триває досудове розслідування.

 

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини