Фонд “Матері Божої неустанної помочі” просить у влади виділити їй приміщення

06.07.2021 | Новини | перегляди:

Завдяки Фонду “Матері Божої неустанної помочі”, який очолює Микола Гінайло, до Володимира-Волинського за понад як десять років існування надійшло 458 тон гуманітарного вантажу, загальною сумою 347 тисяч євро. Завдяки чому місто отримало декілька автобусів «Сетра», реанімобіль, медичне обладнання, меблі для лікарні та навчальних закладів. Усі нужденні отримували одяг, взуття, засоби реабілітації та побутову техніку. 

На початках  було виділено приміщення під офіс та гуманітарний вантаж на території собору Різдва Христового. До голови Фонду Миколи Гінайла нерідко навідувалися партнери з Німеччини, представник яких Генріх Беннер, за своє благодійництво отримав звання почесного громадянина Володимира-Волинського. Відеозйомки, інтерв’ю,  піар у місцевих ЗМІ зі щоразовим висвітленням прибуття гуманітарної допомоги, велике бажання багатьох містян бути з ним в дружніх стосунках.  Це все вже у минулому….

Та сьогодні Микола Гінайло залишився просто неба. Ні офісу, ні складів під вантаж, ні подяки за благодійництво. Саме з цією проблемою  він звернувся до «Володимир Медіа», позаяк новообрана влада та її керівництво, окрім обіцянок, жодних рішень не приймає.

Як наголосив Микола Архипович, він почав бити на сполох після створення єпархії з центром у Володимирі-Волинському, коли йому вказали на двері та попросили звільнити офісні приміщення. Не сперечався, бо розумів, що майно належить церковній громаді. Просив лише відшкодування вкладених затрат в ремонти. Однак  спільного знаменника поки що не знайдено.

У 2017 році  рішенням міської ради від 12.10.2017 № 20\24 Фонду передано в користування склади на вулиці Ковельській, 10а. Відповідно на той час між міським головою Петром Саганюком та засновником Фонду Миколою Гінайлом укладено договір позички нежитлового приміщення 180 м.кв на 2 роки.  У 2019 році додатковою угодою договір позички продовжено до 31.10.2022 року.  Проте на сьогодні доступ до приміщення заблоковано. 

Зважаючи на бажання партнерів з Німеччини вкотре доправити гуманітарний вантаж, здебільшого який складається з медичного обладнання, вирішив звернутися до міської влади за допомогою. Неодноразово бував на прийомі в міського голови Ігоря Пальонки та його першого заступника Ярослава Матвійчука. Обоє обіцяють, дають слово віднайти вихід із ситуації, однак за деякий час навіть не відбирають телефонної слухавки.

Звернувся до депутата міської ради Андрія Веремєєнка, котрий адресував запит до міського голови на крайній сесії. Проте у відповіді подано фактаж  подій та жодного слова про шляхи вирішення проблеми. Тобто, влада поки що розводить руками.

Як зазначив в розмові Микола Гінайло, у нього руки опускаються. Але, зважаючи на багаторічну діяльність у сфері благодійництва, має бажання й надалі приносити користь рідному місту. Ось тільки влада цього не розуміє. Або не хоче розуміти.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини