“Гербор-Холдинг” підтримав володимирських медиків

02.04.2020 | Новини | перегляди:

Захисні комбінезони одноразові 150 шт, маски-респіратори FFP2-390 шт, антисептик 50 літрів, – благодійна допомога медикам Володимир-Волинського ТМО від керівника меблевого підприємства “Гербор-Холдинг”Олега БОРБЕЛЮКА.

Як зазначив Олег Васильович, сьогодні виникла величезна проблема з придбанням захисних засобів. Навіть за наявності грошей, купити майже неможливо, бо їх катастрофічно не вистачає у державі. Він, як керівник підприємства, і насамперед, як мешканець Володимира-Волинського, не зміг залишитися байдужим до проблеми і підтримав медзаклад. Переконаний, кожен, хто має можливість допомогти, повинен це зробити, оскільки це є наші лікарі, від яких залежить життя кожного з нас, і вони мають бути захищеними. Наразі прийшла перша партія допомоги.

Нагадаємо: КП “Володимир-Волинське ТМО” у зв’язку з пандемією звернулось до усіх небайдужих за допомогою. Вже знайшлися благодійники, які придбали для лікарні обладнання, захисні засоби та надали фінансову допомогу.

Лікарі, перші, хто є у зоні ризику, і вже відомі підтверджені факти зараження медиків короновірусом. Тому про їхню безпеку потрібно подбати у першу чергу, щоб вони мали можливість дбати про нас.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини