Гербор-Холдинг» святкує 24-річчя

11.12.2019 | Новини | перегляди:

  Меблеве підприємство  ТзОВ «Гербор –Холдинг», яке спеціалізується на випуску офісних та корпусних меблів (наборів для кухонь, спалень, дитячих кімнат та окремих найменувань меблів), сьогодні святкує 24 річницю.

  Як розповідає його керівник Олег БОРБЕЛЮК, щороку кількість країн, які обирають їхню продукцію, зростає.

– Свою діяльність  на теренах  Володимира–Волинського холдинг розпочав із 1995 року. Ми виготовляємо меблі на сучасному технологічному обладнанні провідних фірм. А наше підприємство є одним із лідерів вітчизняної меблевої галузі, – розповідає Олег Васильович. – Продукція користується попитом не тільки в Україні, а й поза її межами. Так, вона експортується у 28 країн світу. Її переваги – якість та відповідна цінова політика. «Гербор-Холдинг» посідає  перше місце в рейтингу Міністерства промислової політики та державної статистики України, окрім того, має звання найкращого серед вітчизняних підприємств, а також займає почесне місце в міжнародному економічному рейтингу.

    Олег Борбелюк зазначає, успіху вдалося досягти завдяки злагодженої роботи всього колективу, системами управління виробництвом та охорони праці.

   На підприємстві трудиться 720 працівників. Штат налічує як основні виробничі підрозділи, так і технічні служби. Варто зазначити, меблевий гігант є найбільшим платником податків у Володимирі-Волинському. Так, за словами головної бухгалтерки «Гербор-Холдингу» Євгенії АНТОНЮК, за 9 місяців підприємством було сплачено 13 124 500 гривень податку ЄСВ, 11 784 900 – на доходи фізичних осіб, військового збору – 1 мільйон 100 тисяч, прибутковий податок – 4 млн. 100 тисяч, земельний – 500 тисяч.

   Заступник генерального директора з виробництва Сергій ХВАЛЬКО, говорить, що лише упродовж 9 місяців 2019 року було реалізовано 250 тисяч комплектів меблів.

–  Ми дбаємо не лише про робочий процес, а й про дозвілля та здоров’я наших працівників, – додає Олег Борбелюк. – Так, щозими заливаємо льодовий каток, щоб не тільки герборівці могли ковзати, а й усі володимирчани. У колективі на високому рівні корпоративна етика. Намагаємося разом відпочивати, відзначаємо свята, відвідуємо басейн. Окрім того, підприємство впроваджує соціальні проєкти, під час яких адмінперсонал вивчає іноземну мову, підвищує рівень кваліфікації.  

   Нещодавно на території підприємства встановили спортивні тренажери, на яких може займатись кожен охочий працівник. Олег Борбелюк подбав і про харчування персоналу, облаштувавши на першому поверсі їдальню. Посмакувати різноманітними стравами приїздять представники й з інших підприємств та структур міста.

Для зручності людей адмінбудівля та цехи з’єднані між собою. Не потрібно виходити на вулицю, щоб, наприклад, пройти з кабінету до станків. На території облаштовані альтанки, де під час перерви робітники можуть відпочити. У просторих цехах чисто й тепло. Кожен працівник сумлінно виконує свою роботу, за що отримує відповідну заробітну плату. До речі, середньомісячна зарплатня становить 14 тисяч гривень. Чи є вільні вакансії? Поки немає, бо нещодавно взяли у штат нових людей.

  Олег Борбелюк зізнається, підприємство є його дитиною, яку він заснував, виплекав, і в яку вкладає серце й душу. Тому намагається робити все, щоб кожному, хто працює там, було комфортно.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини