Голова благодійного Фонду з Володимира-Волинського віддає медичне обладнання та інші речі тим, хто їх потребує

19.10.2020 | Новини | перегляди:

Голова Володимир-Волинського благодійного Фонду Матері Божої неустанної помочі Микола ГІНАЙЛО на своїй сторінці у Фейсбук опублікував ряд дописів зі світлинами медичного обладнання, яке він готовий віддати тим, хто є потребує.

-Не знадобилися нашій лікарні, можливо пригодяться іншим медичним закладам, – розповів виданню Микола Архипович. – Мені вистачило проблем з гемодіалізом, який відмовилися брати у нас, мотивуючи, що це обійдеться місту дорого в обслуговуванні, бо обладнання є застарілим, і в Україні його не обслуговуватимуть. Закидали, що на нього немає сертифікації та дозволів на використання. Та й підібрати розхідники теж проблематично. Хоча останні з радістю взяли в інших містах, ще й подякували. Як і інші обладнання, якими й досі користуються лікарі в інших медичних закладах, і на які є сертифікати та дозволи.

Так, у переліку списку медичного обладнання, яке пропонує Микола Гінайло, Fresenius 4000 – гемодіалізний апарат німецького виробництва та розхідні матеріали до нього та до інших медичних апаратів.

УЗД гінекологічне та цифровий рентгенапарат типу С-дуга, який застосовують для рентгеноскопічної інтраопераційної візуалізації під час хірургічних, ортопедичних, невідкладних процедур, а також нейрохірургії. Окрім того, Микола Гінайло віддає ортопедичне взуття і не тільки.

-Не хочу, щоб пилом припадало, нехай ліпше служить людям, – зазначає він.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини