Понеділок, 29 листопада 2021, 09:48

Госпіталізація володимирчанки. Наявність короновірусу поки не підтверджена

14.03.2020 | Новини | перегляди:

14 березня у соцмережах з’явилася інформація про те, що з одного з магазинів, що у військовому містечку, госпіталізували жінку, у які були підозри на короновірус.

Видання БУГ , посилаючись на відповідь Катерини Василівни, повідомило, що “володимирчанка нещодавно повернулася з Польщі. Її дійсно госпіталізували до обласної лікарні з підозрою на пневмонію. Наявність коронавірусної інфекції поки не підтверджена”.

За словами медика, 13-го березня о 17:45 на прийом до чергового сімейного лікаря звернулася жінка, мешканка Володимира-Волинського 70-го року народження, у якої медики запідозрили пневмонію.

“Жінка прибула з-за кордону, а саме з Польщі. Ми запідозрили цю інфекцію, проте офіційного підтвердження наявності коронавірусу в цієї пацієнтки ми не маємо”, – сказала Чубок. Щоб уберегти жінку від ризиків, її скерували екстреною медичною допомогою в Луцьку інфекційну лікарню, де вона зараз перебуває. Стан жінки стабільний, проводяться обстеженя.

“Аналізи, які могли б спростувати, або підтвердити даний діагноз будуть орієнтовно через днів 5-6. Приїдуть з Києва. Особи, які були в контакті з даною пацієнткою, моніторяться нашими сімейними лікарями. Поки що приводу для занепокоєння немає”

14 березня у Володимир-Волинській міській раді відбулося 4-те засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Так як Володимир-Волинський є прикордонним містом, у міськраді працюють над посиленням протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.

Зокрема, під час засідання комісії ТЕБ і НС було прийнято рішення щодо виділення з резервного фонду міста 1 мільйон 199 тисяч гривень для дезінфекції громадського транспорту, проведення робіт з дезінфекції на території автостанції та автовокзалу і закупівлі медикаментів. 

У Володимирі продовжують проводити дезінфікацію у маршрутках, на ринку та у решті місць великого скупчення людей. Не припиняються аналогічні роботи у соціальних установах, зокрема будинку престарілих.

На одній з баз підприємця Михайла Тищука проводитиметься додаткова обробка одиниць громадського транспорту спеціальним обладнанням. За допомогою спецмашини буде проведена дезінфекція на території міського ринку. Також додаткові роботи з дезінфекції під’їздів зобов’язано проводити управляючу компанію.

Вирішено рекомендувати суб’єктам господарювання з 15 по 20 березня 2020 року призупинити роботу кінотеатру, оздоровчо-тренувальних закладів, салонів краси, КП «Речовий ринок» та ТзОВ «УСВ», а суб’єктам господарювання, які здійснюють господарську діяльність на території міста у сфері ресторанного господарства, послуг, крім медичних та торгових, обмежити роботу до 22.00 години. Працівників останніх зобов’язано забезпечити засобами індивідуального захисту.

Рекомендовано теж обмежити роботу всіх комунальних та державних структур з людьми, призупинити роботу центрів обслуговання споживачів АТ “Волиньгаз”, ПрАТ “Волиньобленерго”, АТ “Укрпошта”.

Міська рада звернулася до церковних громад Володимира з проханням провести роз’яснювальну роботу серед парафіян, також направлені звернення в прилеглі до міста ОТГ про проведення протиепідемічних заходів на території громад.

У міськраді закликають громадян не відвідувати без потреби місця скупчення людей. Нагадаємо, що на території міста оголошено карантин, тож батькам рекомендовано обмежити контакти дітей з однолітками та пересування їх містом без необхідності.

Прийнято рішення тимчасово обмежити прийом громадян з особистих питань керівництвом виконавчих органів міської ради. У Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету рекомендують громадянам подавати звернення з особистих питань, заяви на отримання адміністративних послуг засобами телекомунікаційного зв’язку,  відповідно до чинного законодавства.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини