«Гузівський довгобуд-2»: Сквер Героїв Майдану, попри запевнення й тендери,  досі перебуває у неприглядному стані

21.09.2023 | Новини

Переглядів: 418

Сквер Героїв Майдану. Певно у Володимирі немає кращого зразку безгосподарності нинішньої влади. А починалося все пафосно та з палкими гаслами народного депутата Ігоря Гузя, котрий на фоні скверу неодноразово обіцяв жителям  міста відпочинкову оазу.

Після коронування дерев та встановлення невеличкої огорожі від вулиці Устилузької, роботи по ремонту скверу зупинилися. Горбаті стежини, пошкоджені газони й донині «милують» очі відвідувачів. І ось КП «Полігон» у червні цього року оголошує тендер на капітальний ремонт скверу Героїв Майдану, де між двома учасниками відбувся свого роду батл. І хоча іногороднє підприємство ПП “РОСТРАНС” викликалося провести капітальний ремонт за 2 мільйони, тендерна комісія надала перевагу місцевому ПП «ЛіскиБуд» з пропозицією  на 20 тисяч гривень вищою. У принципі таке рішення вітається, адже податки з доходу підприємства залишаться у місцевому бюджеті.

30 червня було підписано договір на виконання капітальних робіт, в якому зазначено кінцевий термін їх виконання: 30 вересня. До завершення місяця залишається декілька днів. А у сквері, як мовлять, й пес не валявся.

Повна безконтрольність та безгосподарність. Натомість директор «Полігону» Володимир Собіпан разом зі своїм куратором Ярославом Матвійчуком за кошти платників податків вільно курсують Європою аби, як наголосив на брифінгу міський голова Ігор Пальонка,  «перейняти досвід щодо використання альтернативних видів енергії, збору та утилізації сміття». Це вже не перший вояж керівництва міста та комунальної сфери за досвідом до Європи, зокрема останнім часом до Литви. Ось тільки у Володимирі все ніяк той досвід запозичений втілити не можуть.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини