Хасиди у Володимирі-Волинському таємно скуповують землю?

19.08.2021 | Новини | перегляди:

Віднедавна гарячою темою міста  стали не дороги, освітлення, тарифи і відсутність робочих місць, а хасиди та будівництво єврейського готелю по вулиці Драгоманова.

Допоки громадськість вирішує, дати хід будівництву чи ні, містом ширяться чутки про те, що представники цієї єврейської громади активно розпочали діяти у Володимирі-Волинському, скупляючи якнайбільше земельних ділянок та приватних будинків. До видання надійшла інсайдерська інформація про те, що у місті є випадки, коли власники невеличких земельних ділянок продають їх  представникам хасидів за доволі-таки великі за мірками Володимира-Волинського гроші.

Також ширяться княжим чутки про те, що й на приміщення інфекційної лікарні вже давно наклали оком представники цієї релігійної громади. Йдеться про те, ніби ще за минулої влади  велися перемовини на предмет його продажу.  Торік стара влада обережно розпочала кампанію по підготовці перенесення інфекційного відділення у лікарню. Ніби так ліпше не лише для самих хворих, а й для персоналу. Хоча, подейкують, що цьогоріч ще мали б перезимувати у цьому приміщенні, але не лише поспіхом переїжджають, а й готуються скорочення у відділенні.

Тут виникає запитання, чи не є це підготовкою будівлі для передачі або продажу іноземним інвесторам, про що тактовно мовчить нова влада? Так, на брифінгу міський голова на запитання, що буде з приміщенням інфекційного відділення, відповів, що поки немає рішення.    

Є припущення, що у місті визначена особа, делегована хасидами для вирішення усіх питань та нівелювання  проблем.  І допоки  ведуться перемовини з владою на усіх рівнях, хасиди продовжують активно діяти, скуповуючи приватні земельні ділянки у місті.  

   Поки що все написане є чутками, а чи підтвердяться вони, буде видно.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини