Хто став переможцем першого туру шоу “Битва талантів” у Володимирі-Волинському

01.03.2020 | Новини | перегляди:

   Учора, 29 лютого, у культурно-мистецькому центрі відбулося шоу «Битва талантів», у якому взяли участь 23 учасника не тільки з Володимира-Волинського, а з інших міст та районів. Організатор – ГО «Реверс», керівник Максим КЛИМ’ЮК.

  На огляд журі, до складу якого увійшли директор магазину «КПІ-сервіс» Андрій ХІЛІНСЬКИЙ, засновник та керівник танцювального клубу спортивного танцю “StarLight” Станіслав КУЗНЄЧИХІН, директорки Володимир-Волинського РБК  Зінаїда ПЕТРОВС та культурно-мистецького центру Наталія БУТЕНКО, ведучі різноманітних розважальних заходів Ярослав ПИЛИПЮК та Ольга МІЩАН, були представлені вокальні й танцювальні номери, а також  гра на музичних інструментах, дизайнерський та декламаторський таланти. Ведучий конкурсу Дмитро ТЄРЬОХІН.

   Відкривала шоу Юлія Шулик, яка виконала відомий хіт Селін Діон «My Heart Will Go On».

Наступною і наймолодшою учасницею була Яна Клим’юк. Дівчинка продекламувала вірш, написаний спеціально для неї її татом. Колектив «Молодички» заспівали українську пісню. Скрипалька Анна Воєвода запалила веселими мелодіями, за що отримала бурхливі оплески залу. Голосом юного Робертіно Лоретті заспівав «Джамайку» Богдан Борисюк з Нововолинська, котрий ще вміє грати на скрипці і, як він жартома зазначив, на батьківських нервах.

  Змінила спорт на вокал Віталіна Спічак, та вирішила взяти участь у конкурсі, представивши пісню про Україну. Танцювальний номер виконали переможці численних конкурсів Катерина Слободчикова та Олег Дудик.

До мурашок, саме так продекламувала вірш про війну Анжела Студент. Не менш зворушливо лунали твори у виконанні інших учасників.

  Дмитро Книш зіграв аж на двох інструментах: трубі та фортепіано. Вчетверте зробила спробу поборотися за призове місце Богдана Андрійчук, і таки підкорила голосом суддівський склад. Десятирічна львів’янка Юлія Дідух представила свої дизайнерські моделі суконь. Дівчинка займається у студії «Вінкс», керівником якої є Людмила Бурбура. У її колекції кілька авторських суконь. У планах – виготовлення сучасного одягу у старовинному стилі.  

 Оплески залу за пісню «Мамо, я закохався» отримали Олександр Климчук та Сергій Бєляєв, який виконав авторський твір, написаний в окопах на сході країни. Обидва отримали запрошення у якості почесних гостей на гала-концерт. Мелодію з кінофільму «Довга дорога в Дюнах» зіграв на саксофоні Назар Нагорнюк, Артем Матвійчук прочитав реп, який написав сам. Анастасія Собчук зачарувала чарівною мелодією на сопілці.

  За результатами журі, путівку у фінал отримали шестеро учасників: Софія Хільчук, Богдана Андрійчук, Катерина Слободчикова та Олег Дудик, Анна Воєвода, Назар Нагорнюк та Анжела Студент.

    За умовами шоу, відбудеться інтернет-голосування на сайті «ВолодимирМедіа», де можна буде віддати голос за учасників, які не увійшли до фіналу. За кількістю набраних балів визначатимуть переможця, який візьме участь у гала-концерті та отримає шанс стати володарем головного призу. Поза конкурсом у фінал шоу проходить переможець конкурсу «Голос громади».

 Спонсори заходу: ТзОВ «Гербор Холдинг» директор Олег БОРБЕЛЮК, мазанин «КПІ-сервіс», розважально-відпочинковий комплекс «Острівок».

   Під час конкурсу відбувся розіграш призів від магазину «КПІ-сервіс».

  Максим Клим’юк у своєму виступі зауважив, подібні заходи сприяють розвитку культури не тільки у місті, а й в Україні. І помилку робить той, хто не дооцінює її. Адже кожна країна починається саме з культури. Коли вони разом з Ярославом Кондисюком (ГО «Нова ідея») задумали цей проєкт кілька років тому, гадали, він буде одноразовим. Однак конкурс настільки припав до душі усім, що було вирішено проводити його надалі.

  Отож, перший тур  четвертого сезону шоу «Битва талантів» завершився. Попереду другий відбірковий тур і голосування.

    Нагадаємо: призовий фонд становить 25 тисяч гривень. Окрім цього, на конкурсантів чекає чимало чудових подарунків від спонсорів.

Умови інтернет-голосування будуть оголошені згодом. Слідкуйте за новинами.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини