Хто стоїть за фейками про Миколу та Сергія Юнаками?

06.09.2019 | Новини | перегляди:

Новина про те, що директор ТзОВ «Ішів» Сергій Юнак звернувся до лікарні, ніби з вогнепальним пораненням, з’явилась на сторінках одного з місцевих Інтернет-видань і створила резонанс.

Однак як з’ясувалося, вона не є достовірною. Про це повідомив видання «Володимирмедіа» Сергій Петрович. Як зазначив він у розмові, такого пробачати не збирається.

-Не знаю, звідки цю інформацію взяли ті, хто написав. Ще більше дивує, що навіть не намагалися перевірити її, – говорить Сергій Юнак. – У лікарняному журналі, куди вноситься інформація про пацієнта, який звертається за допомогою, чітко вказана причина мого звернення. І вона близько не є такою, як написало видання. Займаючись домашніми справами, ненароком порізав руку ножем. Рана виявилась глибокою, і довелося їхати до лікарні. Навіть більше, якби це було вогнепальне поранення, даний факт мав би бути зареєстрований у поліції. Чи звертався за уточненням цієї інформації до правоохоронних органів журналіст видання, професійні якості якого викликають сумнів, – навряд чи. Тим більше, що це не перший фейк, який стосується моєї родини, і який друкується у цьому виданні. Тож напрошується лише один висновок: комусь вигідно розпускати брехливі чутки. Окрім того, хочу зазначити, з подібним нещодавно зіштовхнувся мій брат Микола, якого звинуватили у тому, що, ніби  на озері Лісному, яке він орендує, 16-річна дівчина підхопила небезпечну хворобу. Ми провели своє розслідування щодо даного випадку і з’ясували, що до нашої лікарні ніхто з подібними скаргами не звертався. До того, озеро, про яке згадується у матеріалі, орендує не Микола Юнак, а я. Але інформацію теж ніхто не перевіряв. Йдемо далі. Я і моя родина, а також люди, які приїздять на водойму половити рибу, споживаємо її. На щастя, проблем зі здоров’ям не виникало. Знову ж таки хочеться спитати: кому вигідно розпускати плітки і створювати фейки про нас? Гадаю, усі розуміють.

Вибори на носі. І чомусь здається, що розпочалася боротьба за крісло міського голови. В хід іде все: бруд, брехня, ймовірні претенденти не гребують нічим, зводячи наклепи на конкурентів. Цей випадок є яскравим прикладом. Хто за цим стоїть і кому вигідно, – не важко здогадатися. Та чи не обренеться воно бумерангом проти замовників і виконавців. Дасться знати.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини