Ігор Гузь голосував за зникнення Зарічанської ОТГ або закулісні ігри політика

24.07.2020 | Новини | перегляди:

Про плідну законотворчу діяльність народного депутата Ігоря Гузя та старт передвиборчої гонки у Володимирі-Волинському під його патронатом  «Володимир Медіа» неодноразово акцентувало увагу читачів в публікаціях, зокрема Замість того аби писати закони, нардеп Гузь взявся розсаджувати у крісла мерів та голів ОТГ, «Висунення Ігоря Пальонки на посаду мера – спланований крок і зрада інтересів громади?»

І вкотре переконуємося у тому, що попри запевнення Ігоря Володимировича, прикласти максимум зусиль для збереження Зарічанської ОТГ як окремої адміністративної одиниці, таки є зрадою інтересів громади.

На це вказує відповідь Міністерства розвитку громад та територій України на звернення Володимир-Волинської районної ради, в якій наголошено на тому, що «в ході консультативної зустрічі щодо перспективного плану формування територій громад Волинської області за участі народних депутатів України, представників Кабінету Міністрів України, Мінрегіону, Волинської облдержадміністрації, всеукраїнських органів місцевого самоврядування та експертів Волинської ОДА запропоновано включити територію Зарічанської ОТГ до складу Володимир-Волинської громади. Учасниками зустрічі не висловлювалися зауваження щодо цієї пропозиції »

Ще одним яскравим прикладом підкилимної змови проти громади Заріччя є відповідь Волинської ОДА, в якій зазначається, що «питання базового рівня поділу області 2 квітня 2020 року було обговорено під час розширеної наради за участі представників облдержадміністрації, обласної ради, громад, помічників народних депутатів та 10 квітня на узгоджувальній онлайн-нараді при Мінрегіоні  щодо спірних позицій проектів перспективних планів формування територій громад» 

Тобто людям вносилася у вуха одна інформація, а на офіційних зустрічах – приймалися протилежні думці громади документи.

7 липня в Києві відбулася зустріч команди Ігоря Гузя з головою політичної партії «За майбутнє», екс-головою Волинської обласної ради Ігорем Палицею. Зокрема було узгоджено, що Ігор Гузь очолить список партії до обласної ради в окрузі №19 та, можливо, стане першим номером політформування до Нововолинської міської ради. 

 Кандидатом на посаду Володимир-Волинського міського голови стане теперішній очільник Зарічанської ОТГ Ігор Пальонка.

  Варто зауважити, висування кандидата на посаду чомусь відбулося перед голосуванням у Верховній Раді за постанову про новий перелік районів. Таке враження, що все давно узгоджено та вдарено по руках, а людей в черговий раз обвели навколо пальця, не дочекавшись ні рішення Окружного Адміністративного суду та прийняття  законодавства про об’єднання територій.

За десять днів потому народний депутат Ігор Гузь, довго не роздумуючи, з почуттям виконаного «обов’язку», 17 липня під час  Поіменного голосування про проект Постанови про утворення та ліквідацію районів (№3650) – за основу та в цілому, натиснув кнопку «за».

Отже Зарічанська ОТГ зниклаз  карти району та перейшла під міську громаду. Залишаються дрібниці: встигнути до виборів провести офіційне приєднання. 

Ось так політики дурять народ, коли переслідують певні політичні інтереси, не взявши до уваги думку громади.  

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини