Ігор Гузь: про облаштування Зарічанського парку, майданчика зі штучним покриттям та перекриття даху дитсадка №7

26.04.2018 | Новини | перегляди:

Про роботу в окрузі та парламенті упродовж січня-квітня 2018 року прозвітував на прес-конференції народний депутат України Ігор Гузь.

Як зазначив нардеп, він і його команда вийшла на достатньо системну роботу за три роки. Вони володіють інформацією щодо ситуації по округу, знають його проблеми та шукають шляхи їх розв’язку. Багато чого вдалося зробити, і багато планів  попереду. Зокрема, як наголосив Ігор Гузь, у нинішньому році особливу увагу буде приділено Володимиру- Волинському та Нововолинську.

Так, є запевнення керівника Уряду Володимира Гройсмана, що у 2018 році округ отримає на соціально-економічний розвиток до 30 мільйонів гривень із державного бюджету. Надходження першого траншу субвенції очікується наприкінці травня, а це майже – 6 мільйонів. З яких планується виділити півмільйона на облаштування дитячого майданчика зі штучним покриттям у Володимир-Волинській школі №3, на перекриття даху дитячого садочка №7 закладено 1 мільйон гривень. Окрім того, 190 тисяч гривень буде спрямовано на купівлю маленької сцени у парку Заріччя. Також у сквері над Лугою планується  прокласти доріжки бруківкою, облаштувати дитячий майданчик, провести освітлення та створити парк дерев’яних скульптур.  Однак і це ще не все. Оскільки парк знаходиться на березі річки, планується розчистити місце для купання та облаштувати пляж.

Скресла крига у шахтарському місті і пожвавилась праця з міською радою, тож вдасться зробити те, що не змогли зробити у минулі роки. Зокрема, –  завершити процес із заміни старих вікон на енергозберігаючі у дитячих садочка, а в одному з них відновити басейн.

 
випадково