Ігор Пальонка: про обіцяний статус опорної лікарні, брак лікарів та шляхи вирішення питання

05.01.2021 | Новини | перегляди:

Попри обіцянки нардепа Ігоря Гузя з 1 січня 2021 року зробити “Володимир-Волинське ТМО” опорною лікарнею, й досі далі слів справа не зрушила.

Нагадаємо: 16-го липня у Києві перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, керівник КП “Володимир волинське ТМО” Тетяна Ващук та народний депутат Ігор Гузь зустрілися з Міністром охорони здоров’я Максимом Степановим та обговорили ряд важливих питань щодо покращення матеріально-технічної бази медзакладу й надання статусу опорної лікарні.

Видання поцікавилося у міського голови Ігоря Пальонки, коли, зрештою, лікарня набуде обіцяного статусу?

-Ми й надалі будемо вести перемовини з МОЗ щодо цього питання. Швидше за все особисто поїду у міністерство, де доводитиму, що наша лікарня має бути опорною. Тим більше, що усе для того є. Так, маємо брак кадрів, але очільниця ТМО Тетяна Ващук займається пошуками фахівців. Якщо потрібно, залучатимемо частково на договірних засадах медиків, щоб якнайбільше пацієнтів обирали наш заклад, оскільки лікарня отримує кошти від кількості наданих послуг. Для нас важливо, щоб їх кількість зростала, – зазначив міський очільник.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини