Понеділок, 25 травня 2020, 01:55

Ігор Палиця презентував нову політичну партію «За майбутнє!»

20.05.2020 | Новини | перегляди:

Народний депутат України Ігор Палиця 20 травня презентував створення нової політичної сили, яка носитиме назву парламентської групи, до якої входятьнардепи з Волині та деякі інші депутати. Саме під цим брендом політична сила Ігоря Палиці піде на місцеві вибори, які відбудуться восени. Про це повідомляє Телевізійна Служба Новин.

Де саме пройшли установчі збори політичної сили – не відомо, однак у сюжеті наголошують на тому, що делегати дотримувалися всіх санітарно-епідеміологічних вимог. Також не відомо, хто, окрім народних депутатів із групи «За майбутнє», представляє дану політичну силу. До прикладу, існує вимога закону про необхідність представлення на установчих зборах делегатів від усіх областей України. Оскільки з’їзд все ж проголосував за створення політичної партії, цілком ймовірно, що процедура відповідає вимогам закону, або ж, у зв’язку із карантином, Мінюст спрощує процедуру реєстрації політичних партій і партія «За майбутнє» буде офіційно зареєстрована.

«Ми рік чекали змін на краще – на поліпшення життя людей, на покращення бізнес-клімату, на наведення ладу в правоохоронній системі. Але пройшов рік, а змін на краще ми не побачили. Як депутати-мажоритарники ми несемо відповідальність перед своїми виборцями, знаємо їхні проблеми і захищаємо. Тому йтимемо на місцеві вибори й будемо працювати над змінами для всієї країни. Люди повинні знати, що вони – господарі на своїй землі», – заявив Ігор Палиця.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини