Інфекційне відділення у Володимирі хочуть перенести у лікарню

09.02.2021 | Новини | перегляди:

Виданню “ВолодимирМедіа” стало відомо, що працівників інфекційного відділення КП “Володимир-Волинське ТМО” попередили про те, що працювати їм залишилося у даному приміщенні до літа. Що буде з ним далі, їм невідомо.

Міський голова Ігор Пальонка, у якого поцікавилися подальшою долею будівлі та колективу, повідомив, що генеральний директор ТМО Тетяна Ващук має ідею перенести інфекційне відділення у лікарню. Що буде з приміщенням, яке є у комунальній власності, наразі не йдеться.

Чутки про те, що приміщення хотіли продати ще за часів каденції Петра Саганюка, ходили давно, хоча деякі чиновники вперто заперечували це. Однак виставити його на аукціон завадив коронавірус. Саме перед пандемією, працівники відділення власними силами наводили лад у коридорах та палатах. Разом із тим, фінансування відділення здійснювалося за залишковим принципом. Про це видання писало у матеріалі Працівники інфекційного відділення Володимир-Волинського ТМО отримують менше 4-х тисяч гривень

Генеральний директор КП “Володимир-Волинське ТМО” Тетяна Ващук є депутаткою Володимир-Волинської міськради від політичної партії “Сила і честь”, з якою йшов на вибори Петро Саганюк.

Видання спостерігатиме за розвитком подій, що стосуються інфекційного відділення, та інформуватиме читачів.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини