Інформації про здачу в експлуатацію у Володимирі будинку для військових на сайті Держархбудінспекції України не знайдено. На чиєму боці правда?

13.01.2020 | Новини | перегляди:

Після декількох публікацій  «ВолодимирМедіа» щодо готовності» 44-х квартирного будинку для військових по вулиці Ак. Глушкова у Володимирі-Волинському, у яких видання, зі слів коментаря начальника ЖКГ Фіктора Фіщука та виконроба генпідрядної організації “Вінницька будівельна компанія”  Сильвестра Григораша, повідомило про його здачу.

  Як зазначив  Віктор Сергійович, який звинуватив видання у наданні неправдивої інформації, будинок зданий в експлуатацію наприкінці грудня 2019 року.  Інспекція ДАБІ в грудні 2019 року зареєструвала документ про готовність до експлуатації даного об’єкта. Виконроб Григораш підтвердив інформацію, та додав, що у вересні будинок отримав адресу, у грудні був зданий в експлуатацію. Днями він передав технічний паспорт у головне квартирно-експлуатаційне управління Збройних Сил України.   «ВолодимирМедіа» вирішило перевірити інформацію. На сайті Держархбудінспекції України розміщені усі документи, що стосуються будівництва, реконструкції об’єктів по усій Україні. З 381 документа, офіційно оприлюднених, Володимира-Волинського стосується лише один:

повідомлення про зміну даних в дозволі на будівельні роботи  Нове будівництво полігону твердих побутових відходів (ІІІ черга будівництва) для міста Володимир-Волинський, Володимир-Волинського району, Волинської області; Волинська обл., Володимир-Волинський р-н, с. П’ятидні, інше сільська рада П’ятиднівка, 00  СС3  Комунальне підприємство “Полігон” 32598072    03577906 Товариство з обмеженою відповідальністю “Проектно-вишукувальний інститут “Волиньагропроект” 

Декларація про готовність  44-х квартирного будинку на вулиці Академіка Глушкова до експлуатації відсутня.

Нагадаємо: ще у 2017 році міський голова розповів про здачу будинку в екплуатацію 15 листопада 2017 року. 29 жовтня 2019 року видання “Буг” зі слів Петра Саганюка повідомило, що “44-квартирний будинок повністю готовий. Були проблеми з газовиками, але всі комунікації підведено. Залишилося ряд юридичних питань, треба присвоїти адресу. Адже вручатимуться ордери і вже повинна бути адреса” . Та чомусь пан Григораш запевнив, що адреса присвоєна у вересні 2019 року.

На чиєму боці правда?

 

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини