Вівторок, 22 вересня 2020, 12:34

Інспектор Ляля, прийди й порядок наведи!

13.06.2019 | Без категорії | перегляди:

Інспектор Ляля – головний контролер володимирських і не тільки володимирських доріг. Вона їздить по містах і селах, сідає у найглибші ями, ризикуючи бути забрудненою. Зате після її рейдів хоч і не всі, але вибоїни зникають.

Їй треба дякувати за ямковий ремонт вулиці Незалежності. Бо якби не вона, ця маленька пластикова дівчинка, автівки й далі їздили, маневруючи між вибоїнами. Саме на неї реагує міський голова. Дивно, не на людські прохання й звернення, а на зауваження інспектора Лялі, яка навіть насправді й рот відкрити не може. Зате змушує працювати міську владу та комунальні служби.

Хочеться звернутися до неї, щоб викроїла у своєму робочому графіку час і присіла у яму поблизу церкви Святого Йосафата, яка є пам’яткою архітектури стародавнього Володимира. Бо дуже соромно дивитися у вічі “тисячам” туристів, які відвідують наше місто, закрема й храм, коли крокують повз це неподобство. А у дощову погоду тротуаром взагалі пройти неможливо через величезну калюжу. Може після її рейду влада зверне увагу на цей відрізок дороги. Хоча якщо чесно, уся ліва частина тротуару просить ремонту. Але хоча б  із цією ямою можна щось зробити? До речі, незабаром фестиваль “Княжий”, на який з’їжджатимуться гості. Про інший фестиваль не йдеться, бо на нього, судячи з минулого року, приїдуть поламані гойдалки. Однак мова не про те.  Ляля, прийди і порядок наведи!

 

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини