Із першого липня зростуть тарифи за розподіл газу

30.06.2020 | Новини | перегляди:

Із 1 липня в Україні відбудеться друга фаза підвищення тарифів за розподіл газу. Вартість доставки палива в платіжках в середньому зросте на 9,4%. Найвищі тарифи підготували для львів’ян, а найнижчі – у Києві. Такі дані оприлюднив консультаційний центр для населення, передає кореспондент Львівського порталу.

Із липня тарифи планували збільшити одразу на 20%. Однак 24 червня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) внесла зміни до свого торішнього рішення, яким встановлювала нові тарифи.

На рішення НКРЕКП вплинув обвал ціни на газ. Мало того, взагалі не зміниться тариф для Київгазу, Донецькоблгазу, Коростишівгазу, Кременчукгазу, Тернопільміськгазу та Харківміськгазу.

Натомість істотно подорожчає доставка газу для клієнтів Мелітопольгазу (до 1,31 грн), Одесагазу (79 коп), Уманьгазу (1 грн), Гадячгазу (1,06 грн) та Запоріжгазу (64 коп за кубометр без ПДВ).

Згідно оприлюдненими даними, у «Львівгазі» вартість доставки із 1 липня зросте на 10% і становитиме – 990 грн за 1000 м.куб газу на місяць. У ТОВ «Спектргазі», який також постачає блакитне паливо жителям Львівщини, вартість доставки підскочила майже на 40% до 2730 грн за 1000 м.куб газу на місяць. У той же час у «Київгазі» ціна доставки блакитного палива всього – 280 грн за 1000 м.куб газу на місяць.

До трійки найдорожчих тарифів на послуги розподілу природного газу для облгазів також увійшли Івано-Франківщина та Тернопільщина.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини