Коли перестануть вимикати воду по вулиці Павлова та прилеглих до неї вулиць?

07.09.2021 | Новини | перегляди:

Чимало нарікань від жителів вулиці Павлова та прилеглих до неї вулиць надходить щодо відключеня водопостачання у зв’язку з ремонтними роботами. Управління водопровідно-каналізаційного господарства для зручності мешканців встановило водорозбірні колонки. Однак це повністю не вирішує проблеми, оскільки люди звикли до комфорту, і найбільше, що їх цікавить: коли перестануть вимикати воду?

Міський голова Ігор Пальонка на брифінгу з журналістами розповів, що минулого тижня зустрічався з представниками підрядної організації, яка виконує ремонті роботи, утім числі й заміну водогону. На запитання, скільки часу триватимуть дані роботи, відповіли, – два, два з половиною тижня.

Ігор Пальонка звертається до жителів вулиць, які відчувають тимчасові незручності, поставитися з розумінням до ситуації, адже насамперед, це робиться задля їхнього ж комфорту. Щоб надалі вони не мали проблем з поривами та іншими аварійними ситуаціями. Залишається потерпіти півтора тижні, і роботи по заміні водогону будуть завершені.

Нагадаємо: тендер на виконаня робіт по вулиці Павлова виграло ТзОВ “Луцькавтодор-сервіс”.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини