Команда з Волині здобула третє місце у ХV спартакіаді Всеукраїнської організації союзу людей з інвалідністю по реакреаційним видам спорту

10.09.2021 | Новини | перегляди:

У мальовничому містечку Затока Одеської області на базі відпочинку “Надзбруччя” 1-3 вересня проходила ХV Спартакіада Всеукраїнської організації союзу людей з інвалідністю по рекреаційним видам спорту за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів.

23 команди (близько двухсот учасників) з усіх областей України, Молдови та Грузії  змагалися у таких видах спорту як  дартс, боча, стрільба з пневматичної гвинтівки, фігурна їзда на візках, городки і  баскетбол.

Команду Волинської області представляли неодноразові переможці обласних  і районних змагань – Валентина Борусевич, Наталія Шишолік, Тетяна Білітюк, Віктор Марюк, Василь Понікарчик і Віктор Коваленко. В результаті змагань наші волинські спортсмени витягнули команду з 23 місця на  третє почесне. Завдяки зусиллям і великим бажанням перемогти жінки Волині принесли найбільший результат серед усіх областей.

Так, Валентина Борусевич посіла почесне 1 місце у дартсі і пяте місце у баскетболі,  Наталія Шишолік -3 місце фігурна їзда на візках, Тетяна Білітюк – 3 місце у стрільбі з пневматичної зброї і Віктор Коваленко – 3 місце у дартсі.

Варто зазначити, перемога спорсменам далася не легко. Валентина Борусевич розповідає, що для того аби потрапити на них, вона готувался понад два роки. Для неї важлива була не лише участь, а прагнення здобути призове місце не так для себе, як для команди Волині.

-Я готувалась до цього, ходила в спортзал на тренування і дуже переживала за результат. Ми хотіли показати, що на Волині живуть сильні люди і гідні цієї перемоги. Дякувати Богу, це зробили. З нагоди дня фізичної культури та спорту вітаю усіх, хто цінує здоровий спосіб життя, хто перемагає і надихає своїм прикладом інших, – говорить пані Валентина

Для Валентини це не перші змагання, нещодавно вона брала участь у фізкультурно-оздоровчому фестивалі в Маневичах, де стала абсолютною переможницею у всіх пятьох видах спорту. Крім того, у 2018 році на всеукраїнській спартакіаді у 2018 році вона посіла третє місце.

Загалом, потрібно віддати належне усім учасникам змагань, котрі попри фізичні навантаження, які даються їм не легко, доклали усіх зусиль задля перемоги. Ці люди незламні, сильні духом, готові до нових звершень. Щирі вітання з перемогою та з Днем фізичної культури і спорту.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини