КП “Володимир-Волинськтеплоенерго” повідомляє про перерахунок плати в сторону зменшення за березень послуги з централізованого опалення

26.03.2020 | Новини | перегляди:

КП “Володимир-Волинськтеплоенерго” повідомляє про перерахунок плати в сторону зменшення за березень 2020 року за послуги з централізованого опалення (на 27,6%) та централізованого постачання гарячої води (на 25,7%) для населення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 р.  № 1082 “Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв”язку із зміною ціни природного газу”.

Підставою для проведення перерахунку є зменшення ціни природного газу  порівняно з ціною, яка врахована в тарифах. Так, ціна природного газу у березні 2020 року становить 3396,00 грн./тис.мбез ПДВ (без урахування тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу). У діючих тарифах врахована ціна природного газу 6235,51 грн./тис.мбез ПДВ. Йдеться на сайті міськради.

Сума перерахунку для споживача (С) визначається за формулою:

С = (1 – К) х П, де К – коефіцієнт перерахунку,

П – плата за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, визначена у відповідному місяці за діючими тарифами.

Коефіцієнт перерахунку за березень 2020 року:

  • плата за послугу з централізованого опалення: К = 0,724 (зменшення нарахування на 27,6%)
  • плата за послугу з централізованого постачання гарячої води:

     К = 0,743 (зменшення нарахування на 25,7%)

Зауважуємо, що перерахунок плати за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води проведено лише по складовій зменшення ціни на природний газ, без урахування зростання інших складових тарифу. Повний розрахунок збитків підприємства в результаті такого перерахунку буде проведено після закінчення опалювального сезону.

 
випадково