Люди у військовому містечку у Володимирі знову скаржаться на перебої з водопостачанням

12.01.2020 | Новини | перегляди:

У військомовму містечку Володимира-Волинського 23 грудня виникли проблеми з водопостачанням, які продовжуються й до сьогодні.

Причина, за словами директора водоканалу Сергія Луцюка, – збої в постачанні об’єктів УВКГ електроенергією. Як зазначив він, це трапилося ще й через зношеність ліній електропередач, які належать КЕЧ, і яка наразі проводить заходи по частковій заміні та ремонту мереж. Якщо це не дасть результату, працівники водоканалу разом з міською радою розроблятимуть проєкт, над передпідключенням північного водозабору до іншої трансформаторної станції.

Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук у коментарі зауважив, що такий проєкт доровартісний, але вони вже працюють над ним. Наразі Волиньобленерго проводить відповідні розрахунки.

Збої з водопостачанням почалися після повернення 14 ОМБР зі сходу. До речі, це не вперше трапляється. Подібна ситуація спостерігалася минулого року. Може варто було взяти це до уваги і упродовж часу, поки хлопці були на війні, вирішити це питання, а не чекати поки проблема сама розв’яжеться? А то виходить так, що люди, які захищають нас від ворога ціною власного життя, винні у тому, що немає води.

.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини