Майже півтора мільйона на ремонт смітників або максимальне освоєння коштів за вказівкою Ігоря Пальонки

25.09.2023 | Новини

Переглядів: 393

Останнім часом володимирська комунальна сфера «активізувалася». Директор «Володимиртепло» Сергій Коба за допомогою  свого кума – правої руки Пальонки – Ярослава Матвійчука накивав п’ятами за  кордон, плюнувши на ремонти теплового господарства. А туди вбухали десятки мільйонів гривень. Керівника управляючої житлової компанії Романа Лисюка за корупційні діяння звільнено, хоча донедавна його приватна фірма отримувала перемогу в сотні тисячних тендерах та закупівлях на ремонти об’єктів бюджетної сфери.

Одному КП «Полігону» залишилося з прискореними темпами завершувати бюджетний рік та наводити лад у Володимирі.

Та не так наводити порядок, як, швидше всього, миттєво освоїти кошти. Сам міський голова Ігор Пальонка на одній з нарад  «звернувся до усіх розпорядників коштів з тим, щоб максимально швидко їх освоювати. Наступного року, очевидно, ПДФО від військових до місцевого бюджету уже не надходитиме, тому варто з розумом використовувати надходження, поки вони є».

Ось і погнали «з розумом». Асфальт з доріжками біля кладовища «Федорівського» вже поклали, там же почали встановлювати камери відеонагляду за більш як 400 тисяч гривень. Але це ще не все. КП «Полігон» у вересні масово оголошував тендери на капітальні ремонти контейнерних майданчиків. І кожного разу їх вигравав підприємець з устилузькою (у минулому фалемицькою) реєстрацією Тарас Денисюк. Зважаючи на те, що у відкритому доступі немає розширеної інформації про дану фізичну особу,  на майданчику закупівель не оприлюднено   укладених з цим ФОП договорів, жодного  документу, вкрадається припущення, що  це змахує на чергову аферу.  

Для інформації володимирчан варто надати перелік майданчиків, де підприємець їх планує капітально відремонтувати: вулиці Озерній (М-н Райдуга) – 193 тисяч 094 гривні; вулиці 39 полку – 205 тисяч 784 гривні; вулиці Староостровецькій – 195 тисяч 935 гривень; Сагайдачній, 5-7 – 224 тисячі 864 гривні; Ковельській, 231-233 – 192 тисячі 983 гривні; Поліської Січі, 48 – 185 тисяч 384 гривні; Ковельській, 71- 188 тисяч 764 гривні. В загальному на ці роботи передбачено майже 1 мільйон 400 тисяч гривень.

Освоєння коштів йде шаленими темпами. Ніби останній рік господарюють у Володимирі. Вулиці, тротуари, доріжки, двори, майданчики, стадіон, контейнери, відеонагляд на кладовищі…   Тільки місто щоразу зазнає руйнації, центральна його частина як після артобстрілу… А до зими рукою подати.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини