Максим Клим’юк: орендна плата на ринку Володимира на період карантину зменшиться на 20%

28.04.2020 | Новини | перегляди:

Продовження зустрічі представників малого, середнього бізнесу та депутатів   Володимир-Волинської міської ради Максима Климюка і Романа Горошкевича щодо вирішення питання звільнення від сплати єдиного податку та орендної плати за приміщення комунальної власності відбулося 28 квітня поблизу госпрозрахункового ринку, де зібралося більше півсотні підприємців, які орендують торгові місця на території ринку.

Метою зустрічі – оприлюднення звернення, текст якого подано в статті «Володимир Медіа» Підприємці Володимира-Волинського вимагають від влади дозволу працювати або підтримки директору ринку Ігорю Федоришину та вирішення питання звільнення підприємців ринку від орендної плати та комунальних послуг на період карантину

Настрої підприємців були двоякі: дехто вимагав відкриття ринку,оскільки 27 квітня головний санітарний лікар України Віктор Ляшко підписав умови для відкриття продовольчих ринків під час карантину, які набирають чинності 29 квітня. Але були й такі, хто вирішив не відкривати своїх кіосків раніше 11 травня, зважаючи на епідеміологічну ситуацію в державі та оголошений період карантину. Виявляють побоювання, що у випадку виявлення порушень, ринок доведеться закрити на тиждень.

Однак їх усіх об’єднувала одна мета: звернення до директора ринку Федоришина щодо позитивного вирішення питання звільнення від орендної плати. Як зазначали у висловлюваннях окремі підприємці, вони не винні в тому, що  змушені були покинути робочі місця і півтора місяця не отримувати доходів. Натомість плату за оренду торгових площ сплачували регулярно.  

Депутат Максим Клим’юк, вивчаючи думку та побажання підприємців наголосив, що відкриття ринку буде вирішено найближчим часом після відповідного рішення Уряду. Проте кожному підприємцеві потрібно буде дотримуватися санітарних норм.

«Ви розумієте, що ринок є приватним, тому усі питання потрібно вирішувати з директором. Власне з цією метою ми підготували звернення, яке маємо передати пану Федоришину та вирішити питання звільнення від орендної плати. Окрім цього, дане звернення надіслане до податкової служби щодо звільнення підприємців від сплати єдиного податку»

Депутат міської ради Роман Горошкевич, коментуючи закиди підприємців у бік влади, наголосив, що для того аби послабити податковий тиск та відмінити орендну плату, направлено звернення до міської влади, податкової служби  та директора госпрозрахункового ринку.

Ініціативній групі у складі депутатів міської ради Максима Клим’юка та Романа Горошкевича, декількох підприємців вдалося з директором ринку дійти до спільного знаменника: пан Федоришин дав згоду на перерахунок орендної плати, надавши 20% знижку  за період, коли ринок був закритим на карантин.     

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини