Максим Клим’юк зареєстрував проєкт про повернення місту історичної назви

17.03.2020 | Новини | перегляди:

   На засіданні ради з молодіжної політики при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради ще у червні 2018 року голова молодіжної ради Максим Климюк скерував звернення до міського голови Петра Саганюка, виконавчого комітету щодо повернення історичної назви місту без додаткової «Волинський», яке було одноголосно підтримано. Як наголосив Максим Климюк, «для того, аби повернути місту історичну назву – не потрібно жодного референдуму. Для цього вартує провести лише громадське обговорення, яке передбачене законом». 

   За деякий час Максим Клим’юк на засіданні громадської ради при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради закликав підтримати рішення молоді – повернути місту історичну назву – Володимир. Пропонуючи створити робочу групу на чолі з міським головою Петром Саганюком. Той у свою чергу, передоручив її очолювати своєму першому заступнику Ярославу Матвійчуку.

   Паралельно інтернет-ресурс «Володимир Медіа» провів опитування з цього питання. Думки розійшлися: залишати назву Володимир чи повернутися до Ладомира.

   На противагу громадськості міста чиновництво залягло на дно. Не відбулося жодного публічного засідання з приводу повернення Володимиру історичної назви, на яке запрошувалися автори петиції та звернення. Не опубліковано жодного рішення щодо юридичної та фінансової складової даного питання.

   На сесії міської ради 12 грудня 2019 року депутат Максим Клим’юк вчергове апелює до керівництва міської влади, адресуючи своє звернення першому заступнику міського голови Ярославу Матвійчуку.  

«Пройшов рік часу, а питання не зрушилося з місця. Чому не виконано рішення ради з молодіжної політики та громадської ради? Чому робоча група жодного разу не збиралася? », на що чиновник запевнив, згодом громаду міста проінформують про усі заходи та прийняті рішення з даного приводу.

І ось вже середина березня 2020 року. Однак чиновники далі пустих обіцянок та хитань головою не рушили ні на крок.

  Максим Клим’юк не збирається ставити крапку у цій історії й хоче довести справу до завершення.

  Зваживши усе, 17.03.2020 р зареєстрував проєкт рішення про розгляд на черговій сесії питання щодо повернення місту його історичної назви.

Без сумніву, питання досить дискусійне й перед тим, як прийняти рішення, потрібно детально та грунтовно вивчити історичну, економічну та практичну сторону, залучивши до обговорення спеціалістів та жителів, що планується зробити.

Отож, поки Володимир-Волинський знаходиться на карантині, у містян є час на роздуми. Подаємо пропозиції, долучаємось до обговорень та визначаємось з назвою, яку у подальшому носитиме Княжий Град.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини