Мер Володимира-Волинського не розуміє, чому область не включила до списку опорних пунктів лікарню

19.02.2020 | Новини | перегляди:

“Область подала в Київ списки, в яких було 7 лікарень і, мушу зізнатися, що їхня позиція для нас є незрозумілою. Тим більше, наша медична установа за всіма показниками є 5-ою в області”, – таку відповідь озвучив міський голова Петро Саганюк на запитання журналістів під час брифінгу щодо статусу міської лікарні як опорної, – йдеться на сайті міськради.

Про те, як підняти лікарню мер, зауважив, що “на потреби лікарні заклали 9 мільйонів гривень. Уже придбали частину обладнання, ще на частину оголошено тендер. Виділили 1,5 мільйона гривень на придбання квартир медикам. У нас є молоді спеціалісти, котрі якісно виконують свою роботу”.

Та чи врятує це ситуацію? Адже для того, аби стати опорними, медзаклади таких міст як Нововолинськ та Ковель роками працювали над цим: закупляли сучасне обладнання, запроваджували нові методики лікування, вчилися робити складні операції. У нас у той час проводилися ремонти. А люди їздили на обстеження в інші міста, й далі продовжують їздити. І це вина не лікарів. Бо вони працюють на тому, що мають.

У планах – ремонт даху за 5 мільйонів. Це, напевно, найнеобхідніше для того, аби лікарня стала опорним пунктом. Чи не так?

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини