Міський голова перешкоджає волонтерам у проведенні соцопитування

25.06.2019 | Без категорії | перегляди:

Днями видання повідомляло читачам про соціологічне опитування волонтерами містян про  досягнення міської ради, наголосивши, що влада не тільки не буде заважати цьому, а й усіляко сприятиме.

І ось перший результат. Як стало відомо “ВолодимирМедіа”, міський голова Петро Саганюк зателефонував  до агротехнічного коледжу і висловив невдоволення тим, що його студенти задіяні в опитуванні. Про це виданню повідомили викладачі навчального закладу. І це замість того, щоб сприяти їм, або хоча б не перешкоджати.

Що ж, воно й не дивно, оскільки подібні методи є звичними для мера. Якщо щось не подобається, одразу шукає методи впливу. Так, кілька місяців тому видання мало нагоду переконатися у цьому. Опублікувавши відео, відзняте жителями провулку Федорова про стан дороги, як одразу “ВолодимирМедіа” потрапило під приціл контролюючих органів.

Та якби там не було, опитування триває,  результати його дізнаємося незабаром. І не потрібно перешкоджати у його проведенні молоді. Тим більше, що деякі посадовці міської ради стверджують, що  приховувати нічого, і додають, на рахунку влади величезна кількість досягнень. Тож напевно їм буде цікаво дізнатися думку володимирчан щодо них. Чи не так?

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини