Молодих волинянок намагалися вивезти за кордон у сексуальне рабство

19.06.2019 | Новини | перегляди:

На Волині ліквідували міжнародний канал торгівлі людьми. Про це пишуть Волинські новини з посиланням на  Держприкордонслужбу України.
Організатори каналу – українець та громадянин однієї з країн ЄС, в поле зору оперативних співробітників потрапили ще в квітні цього року.
Під час оперативної розробки встановлено, що зловмисники підшуковували серед мешканок Волинської області молодих жінок, які знаходилися у скрутному матеріальному становищі та під приводом працевлаштування, мали намір їх вивезти за кордон для подальшої сексуальної експлуатації.
Днями, в ході реалізації оперативних матеріалів, в рамках кримінального провадження, попереджено спробу вивозу жертв торгівлі людьми, шляхом затримання спільною слідчо-оперативною групою в пункті пропуску «Рава-Руська» чоловіка, який на замовлення фігурантів намагався вивезти 3-х громадянок України до ЄС.
Одночасно, у відповідності до ст. 208 КПК, в м. Запоріжжя затримано організатора каналу, в ході обшуку його помешкання вилучено речові докази та оголошено підозру за ч. 2 ст. 149 КК України.
У відношенні іншого організатора злочину – іноземця, тривають заходи щодо притягнення його до кримінальної відповідальності.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини