Понеділок, 29 листопада 2021, 11:19

МОЗ вчергове відмовила Пальонці та Гузю в опорній лікарні

19.11.2021 | Новини, Статті | перегляди:

Нещодавно Володимир-Волинський міський голова Ігор Пальонка, генеральний директор Володимир-Волинського ТМО Тетяна Ващук та її заступник Віталій Баюн на чолі з народним депутатом Ігорем Гузем побували у Міністерстві охорони здоров’я, де зустрілися із заступницею міністра Іриною Микичак. 

Про це написало підконтрольне Гузю видання «Буг» у матеріалі Гузь, Пальонка та керівники ТМО Володимира вимагали в МОЗ надати місцевій лікарні статус опорної

 Під час візиту володимир-волинська делегація вкотре вимагала присвоєння статусу опорної лікарні. Заступник міністра підтвердила, що клопотання від ОДА щодо надання ТМО статусу опорної лікарні надійшло, але наразі новий міністр призупинив цей процес, оскільки сьогодні розробляється нова модель спроможної мережі закладів охорони здоров’я по кластерному розподілу.  

Можна сміливо говорити, що черговий піар-хід народного депутата Ігоря Гузя та його посібника-реформатора Ігоря Пальонки щодо опорного закладу не вдався.

Історія з опорним медичним закладом на базі КП «Володимир-Волинське ТМО» розпочалася з літа минулого року, відтоді, як Волинь відвідав президент Зеленський. На одній із профільних зустрічей, про що йдеться на сайті міста, керівниця ТМО Тетяна Ващук звернулася до президента з проханням розглянути можливість КП “Володимир-Волинське ТМО” отримати статус опорного у Волинському госпітальному окрузі.

Звернення залишилося поза увагою, і справою зайнявся народний депутат Ігор Гузь. У товаристві першого заступника Володимир-Волинського міського голови Ярослава Матвійчука побували на зустрічі з екс-міністром охорони здоров’я Степановим. І після цього поділилися здобутками на підконтрольних сайтах та сторінках ФБ. Обіцяли, що з 1 січня нинішнього року КП «Володимир-Волинське ТМО» обов’язково стане опорним закладом. Ми повідомляли про цю обіцянку в статті: З 1 січня Володимир-Волинська лікарня стане опорною.

На цей раз історія повторюється, і це все на порозі 1 січня 2022 року. І так вже вдруге у міністерстві нашій делегації дали відкоша. Натомість пообіцяли, що Володимир-Волинське ТМО має отримати генератор кисню ємністю 500 літрів на хвилину та додаткове державне фінансування у розмірі 700 тисяч гривень

Насторожує те, що до первинки запрошують вузькопрофільних лікарів, де зарплата на порядок є вищою. Тож чи не значить це (хоча про це давно йдеться за лаштунками), що опорною лікарня ніколи не стане, а людям потрібно десь працювати. Хоча така перспектива для громади не є райдужною. До того ж, ситуація як з лікарями, так і з медичним обладнанням почала покращуватися. Та чи врятує це медичний заклад? Інакше людям потрібно буде їздити лікуватися в інші міста, а персоналу (а це понад 600 працівників) шукати роботу. Хотілося б, щоб обіцянки, якими люблять сипати народні обранці, реалізовувалися. Адже місту потрібні зміни. Чи не так?

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини