На «круглому столі» презентували нову програму для підприємців

20.10.2017 | Новини | перегляди:

19 жовтня за підтримки ФПП «Бізнес-Центр» відбулося засідання «круглого столу» із підприємцями Володимира-Волинського, на який запрошувалися не лише підприємливі люди міста, а й представники контролюючих органів та фонду соціального страхування. Однак «фішкою» порядку денного була презентація програми «Будуй своє», ініціатором якої виступає Ощадбанк.

Розпочав презентацію керуючий відділенням вищезгаданого банку Олег Козак, котрий наголосив, що дана програма є досить-таки прогресивним продуктом та направлена на підтримку підприємництва в державі.

“Ця програма – не стільки про гроші, скільки про запит суспільства на пошук нових підприємців. Потрібні сміливці, які не бояться взяти відповідальність за власну справу. Ми прагнемо їх знайти та полегшити їм започаткування бізнесу, а також його подальше ведення”, – зазначив Олег Михайлович.

Перевагами програми є те, що кожний підприємець матиме змогу навчатися будувати бізнес, отримувати консультації вд менторів та знижки від партнерів програми на відповідному порталі, отримувати соціальні пропозиції від партнерів банку; користуватися послугами персонального бухгалтера. Саме про це розповідала завідувач сектору організації продажів відділу ММСБ філії волинського обласного управління АТ “Ощадбанк” Вікторія  Стельмащук та у мультимедійному форматі знайомила присутніх із основними  блоками програми, яких є чотири.

Перший блок під назвою «Стартуй легко» – стартовий пакет для бізнесу в одній коробці. Купуючи його, новий чи існуючий підприємець одразу отримує корпоративну картку та розрахунково-касове обслуговування. Також вже можна скористатись сучасним Інтернет- і мобільним банкінгом. Їх функціонал до кінця року буде на рівні кращих зразків таких сервісів для малого бізнесу.

Другий блок – «Будуй своє зручно». Це фактично «рука допомоги» від великих компаній – маленьким. Для людей, які знаходяться на початку свого підприємницького життя, гранди вітчизняного бізнесу пропонують знижки, пропозиції безкоштовно скористатись послугами протягом певного періоду часу, заохочувальні програми. Серед партнерів проекту вже є Київстар, «Нова пошта» та розробник програми аутсорс-бухгалтерії mtax. Партнерська програма «Будуй своє» є відкритою платформою, до якої планується долучити лідерів бізнесу транспортних, маркетингових, рекрутингових послуг, а також мережі готелів, заправних станцій тощо.

Головним ядром навчальної частини програми під назвою «Вчись та розвивайся» є однойменний портал buduysvoe.com. Тут особа, зацікавлена в підприємництві, може пройти тест та зрозуміти, який з нього підприємець, де його слабкі та сильні сторони в організації малого бізнесу. Коли пріоритети розвитку визначені, підприємець-новачок може пройти навчальні курси, отримати пораду ментора або ознайомитись із новітніми матеріалами по темі власного бізнесу.

Останній блок програми – «Отримай фінансову підтримку». Фактично Ощадний банк розгортає нову програму мікрокредитування підприємців (сума кредиту – від 50 тисяч до 5 мільйонів гривень), яка  до кінця 2018-го охопить всі регіони України.  

Звісно, ця інформація є новою для підприємців, адже до цього часу окрім мікрокредитування (і то після досконалого вивчення пакету документів не усім воно було доступним), малий бізнес від держави не отримував жодних «подарунків». Однак попри це присутні підприємці зацікавилися новацією, тому побіцяли, що обов’язково скористаються презентованою програмою. Дивно, що на подібні зустрічі, які організовує Бізнес-Центр, чомусь прибуває незначна кількість представників бізнесу. Адже кожне засідання презентує ряд новацій, пов’язаних зі зміною в законодавстві, яким регулюється  бізнес.  

Після презентації, підприємці отримали консультації щодо змін до податкового законодавства; різниці між трудовим і цивільно-правовим договором та термінами здачі декларацій. Окрім цього,  підприємців запросили взяти участь в торговельній акції «Казковий вечір знижок», яка  традиційно  проходить у переддень Святого Миколая.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини