На період карантину Кабмін обмежить ціну на газ для населення

13.01.2021 | Новини | перегляди:

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив підготувати держрегулювання ціни на газ на період карантину по 6,99 грн за кубічний метр. Водночас Шмигаль наголосив, що це тимчасовий захід, і Україна не має наміру відмовлятися від уже запущеного ринку газу для населення. Повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Сьогодні ситуація з карантином, з пандемією COVID-19 ускладнює можливість українців отримувати додаткові доходи та компенсувати зростаючі ціни на біржах на газ. З огляду на це … пропонується впровадити в Україні для всіх побутових споживачів державне регулювання ціни на газ на період карантинних обмежень, чи завершення опалювального сезону. Пропонована ціна – 6,99 грн за куб. м”, – сказав він під час засідання Кабінету Міністрів у середу.

За словами прем’єра, наразі низка газзбутів реалізує газ населенню за ціною 10 грн і більше за 1 куб. м, отже, впровадження держрегулювання дасть змогу українським домогосподарствам не відчути різкого зростання цін на газ на світових ринках.

, нагадавши, що низка домогосподарств восени уклали з НАК “Нафтогаз України” річний контракт із ціною постачання 4,7 грн за куб. м.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини