На полицях магазинів Володимира-Волинського з’явився “королівський овоч”

04.05.2020 | Новини

Переглядів: 228

   На полицях  Володимир-Волинських магазинів з’явилася «Спаржа Волині» від агропідприємства Еко-Волинь Групп .  Продукт можна придбати у торгових мережах «Наш край», «Сіті» та «Маяк».  

      Аспарагус досить популярний в усьому світі, і є незмінним продуктом у кулінарії, зокрема дієтологи рекомендують вживати його тим, хто хоче схуднути, оскільки він належить до живильних і низькокалорійних продуктів, здатних стимулювати травну систему виробляти енергію за рахунок втрати калорій. Його ще називають “королівським овочем”.

В Україні вирощуванням спаржі займаються кілька господарств, зокрема, на Херсонщині, Житомирщині, Львівщині, а віднедавна підприємець Олександр Сидорчук зайнявся виробництвом на Волині. Продукцію під торговою маркою «Спаржа Волині» вирощують у селі Новини. Її вже вдалося представити на престижних кулінарних та сільськогосподарських виставках, де вона здобула досить високу оцінку фахівців.

З кожним роком спаржа все більше користується попитом у споживачів, як делікатес, з якого можна приготувати чимало смачних і корисних страв. Охочих придбати білий, зелений та фіолетовий аспарагус, чекають у торгових закладах міста.

Довідково: спаржа  (латинська назва – Asparagus) має терапевтичні властивості. Зокрема її корисно вживати діабе­тикам, оскільки  підсилює здатність інсуліну транспорту­вати глюкозу з крові в клітини. Продукт містить велику кількість мікроелементів і вітамінів, включаючи вітаміни A, C, Е, калій, кальцій, фосфор і цинк, а також величезну кількість клітковини. Вона нормалізує роботу кишечника, зміцнює серце, має антибіотичний і протигрибковий ефект. Крім того, містить фолієву кислоту, яка знижує ризик розвитку депресії та зміцнює нервову систему, а також ефективно покращує пам’ять. Продукт є природним жироспалювачем, полегшує симптоми похмілля і захищає клітини печінки від токсинів, є профілактикою атеросклерозу і закупорення судин, покращує працездат­ність нирок та печінки, допо­магає поліпшити зір.

 

 

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини