На що ідуть мільйони з бюджету Володимира-Волинського?

12.07.2021 | Новини | перегляди:

Тарас Сватко, розпочав публікацію серії проведених розслідувань. Мова йде про флешки з логотипом Володимира-Волинського, які закупили та подарували депутатам і не тільки.

Як зазначив автор допису, в грудні минулого року міський голова Ігор Пальонка привітав місцевих депутатів з Днем самоврядування та подарував кожному флешки. Двоє депутатів – Тимосевич та Панасюк відмовилися від цінного подарунку. Інформація про їх – вартість 319 гривень – розміщена на площадці Прозорро.

Усвідомлюючи, що вартість дещо завищена, Тарас розпочав пошуки ціни на аналогічні товари. Після його розрахунків  та порівнянь з цінами на флешки середня ціна флешки коливається від 129, 40 до 208,33 гривні. Тобто при закупівлі 35 штук різниця переплати становить від 3875 до 6636 грн.

Розуміючи, що з міського бюджету ймовірно пішли кошти наліво, Тарас Сватко склав та подав заяву до відділу поліції про вчинення корупційного злочину.  Проте правоохоронці  не надто переймалися її розслідуванням, оскільки після відібраних  пояснень у причетних до закупівель осіб,  повідомили заявнику, що за його заявою відсутні підстави для відкриття кримінального провадження.

Тоді  Тарас Сватко скерував до суду скаргу на дії поліції, внаслідок чого винесено рішення про скасування постанови та зобов’язано відділ поліції розпочати розслідування. І так двічі суд зобов’язував поліцейських, які вперто не хотіли  розпочати кримінальне провадження.

Почали з флешок. Далі – ремонти у приміщенні міської ради. Завершена процедура закупівлі послуг з ремонту приміщення та сходової клітинки у виконкомі майже за 560 тисяч, ремонт електропостачання – майже за 23 тисячі.  Нещодавно   кошти субвенції в розмірі 300 тисяч пішли на придбання оргтехніки та фотоапаратури. Такого ще прецеденту в міській громаді не було, щоб субвенцію з бюджету витрачали на оргтехніку. Запланували мільйони на модульні туалети. Купують депутатам мінеральну воду, ось надрукувати рішення на папері задля зручності вивчення та прийняття виваженого рішення – коштів бракує.

Ніяк не можуть вибрати переможця тендеру на встановлення та обслуговування системи відеонагляду у Володимирі-Волинському. Перестали асфальтувати дороги, бо не хочуть допустити в місто підрядника, який упродовж минулих років асфальтував чимало доріг. Не та людина,  виявляється.

Ось так витрачаються мільйонні кошти міста новою владою. І це лише початок.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини