На святкування Дня Володимира-Волинського з бюджету планується витратити лише 240 тисяч

07.07.2021 | Новини | перегляди:

Не за горами День міста. Свято, якого чекають жителі міста, адже минулі роки воно відбувалося не лише завдяки запрошеним музичним гуртам, а й  змістовним заходам, феєрверкам та салютам. Так і цьогоріч люди очікують чогось цікавого та нового. 

Господарем  свята стане новообраний міський голова Ігор Пальонка, котрий зізнався журналістам на брифінгу, що хвилюється. Надіслані запрошення містам-побратимам, очікують прибуття друзів та партнерів за кордону. 

«Звичайно для нас це випробування. Я особисто дуже переживаю, бо хочемо внести певні зміни.  Оргкомітет працює. Дав завдання до кінця тижня підготувати пропозицію, оскільки в бюджеті закладено небагато грошей на проведення заходу до Дня міста. За рахунок економії з інших програм хочемо переконати депутатів на сесії, щоб дали згоду на виділення додаткових  90 тисяч. Попередня сума, яка закладена в бюджеті, становить 150 тисяч гривень. Крім цього, будемо залучати спонсорів», – зауважив він.

Отже, на святкування Дня міста у місцевому бюджеті закладено лише 150 тисяч гривень. І тільки від доброї волі депутатів залежатиме довиділення додаткових коштів. Загальна сума при оптимістичних прогнозах становитиме 240 тисяч гривень. Звісно, є час віднайти спонсорів. Однак, хто ними виявиться – можливо дізнаємося згодом.

Разом із ти, на фестиваль «Княжий» Ігоря Гузя, який відбудеться після святкування дня міста, депутати без обговорення виділили 200 тисяч, про що видання інформувало в попередньому дописі На «Княжий» влада Володимира-Волинського виділила 200 тисяч, а на фестиваль «Володимир» немає часу

А ось для святкування міста Володимира-Волинського – ще тільки проситимуть якихось 90 тисяч. В той час, як на незрозумілі вбиральні та решту забаганок туристичного центру програмою передбачається більш як півтора мільйони.  У Володимирі-Волинському хочуть встановити вбиральні за понад півтора мільйона гривень і не тільки

Невже з приходом оновленої команди у владу в місті поступово хоронитимуть добрі традиції, десятирічні напрацювання та міроприємства, завдяки яким Володимир-Волинський гримів на усю Україну?

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини