На Володимирського мера Пальонку відкрили чергову кримінальну справу: цього разу УБЕБ

15.09.2023 | Новини

Переглядів: 6331

Декілька днів тому працівниками Територіального управління бюро економічної безпеки у Волинській області розпочато кримінальне провадження відносно службових осіб Володимирської міської ради, в тому числі Ігоря Пальонки, по факту ймовірного привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах.

Про це доводить витяг Єдиного реєстру досудових розслідувань, де за даним фактом 08 вересня нинішнього року відкрито кримінальне провадження за № 72023031450000005.Фабула кримінального провадження наступна: «Згідно заяви… про вчинення кримінального правопорушення, службові особи Володимирської міської ради привласнили та розтратили під час капітальних та поточних ремонтів (в тому числі незавершених) об’єктів комунальної власності, що належать  Володимирській територіальній  громади, бюджетних коштів в сумі близько 5 мільйонів гривень».

Їхні дії підпадають під статтю 191 ч.5 Кримінального кодексу України, санкція якої пердбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Ігор Пальонка та його підлегла челядь неодноразово, як мовиться, вляпувалися у різноманітні корупційні скандали. За деякими з них було відкрито кримінальне провадження, однак чомусь до сьогодні громадськість міста не проінформована або про  їх закриття, або передачу до суду.

Про це видання «Володимир Медіа» описувало в публікаціях: Чи буде справедливо розслідувана кримінальна справа, фігурантом якої є володимирський міський голова Ігор Пальонка? , За результатами ремонту покрівлі дитячо-юнацької спортивної школи імені Олексія Зінкевича у Володимирі відкрито кримінал: попередньо привласнено 120 тисяч гривень,  СБУ відкрила кримінальне провадження за привласнення коштів під час ремонту стадіону «Олімп», Проти міського голови Ігоря Пальонки відкрито кримінальне провадження? , Проти міського голови Ігоря Пальонки відкрито ще одне кримінальне провадженняПри ремонті басейну та роздягальні Володимирського ЦФЗН «Спорт для усіх» правоохоронці підозрюють розкрадання коштів. А нещодавнє затримання на хабарі у великих розмірах обласного депутата, помічника народного депутата Ігоря Гузя, донедавна тимчасового директора спортивного ліцею Валентина Кошельника вкотре доводить, що корупція у Володимирі набирає неабияких обертів та розмаху. Як кажуть, не бояться ні чорта, ні Бога.

Декілька слів про Бюро економічної безпеки (БЕБ). Це український правоохоронний орган у сфері охорони економічної безпеки держави, мета якого протидіяти економічним злочинам проти держави шляхом реалізації правоохоронної, аналітичної, економічної, інформаційної та інших функцій. 

Цьогоріч детективам БЕБ вдалося вилучили понад 16 тис. тонн нафтопродуктів у рамках розслідування корупційних схем колишнього менеджменту “Укрнафти” й “Укртатнафти”. У травні    передало до суду обвинувальний акт щодо восьми осіб «Укроборонпрому», які під час великої війни розтратили понад 5,4 млн гривень,    викрило масштабну схему розкрадання блакитного палива із газотранспортної системи України на мільярд гривень

Надіємося, що цього разу не зійде з рук Пальонки його корупційні схемки та відкати, таки понесе він та його чиновництво – розпорядники коштів справедливе покарання. Що ж обіцятиме детективам БЕБ на цей раз Пальонка, щоб вийти сухим з води? Автомобіль, квартиру, ремонти чи закордонні вояжі в Дубай?

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини